d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1182118221823182418252724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 13 2013 12:55pm
Quote (Taszilo.^ @ 13 Apr 2013 20:46)
nem tudok jatszani, mert szaggat a min graf, pedig a high a recommended


A recommended graf scben szart sem ér. Anno a laptopomon medium volt a recommended és szaggatott rajta, most meg high a recommended miközben 2v2-ben 200/200-nál 55-60 fps ultrán...


Btw milyen géped van amin szaggat az sc? :o
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 13 2013 01:07pm
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Apr 2013 14:24)


közben megjegyezném, hogy nyertem.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 13 2013 01:08pm
Quote (CyberPunk666 @ Apr 13 2013 07:55pm)
A recommended graf scben szart sem ér. Anno a laptopomon medium volt a recommended és szaggatott rajta, most meg high a recommended miközben 2v2-ben 200/200-nál 55-60 fps ultrán...


Btw milyen géped van amin szaggat az sc? :o


rosszul fogalmaztam, nem szaggat, hanem akad
a hang elkezd visszacsipogni par masodpercnyi anyagot, addig nincs kontrol es nem tudok semmit sem csinalni, es ezt eloadja felpercenkent, ami az online jatekot bizony ugyancsak megoli
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 13 2013 08:41pm
terranok mé' nem vikingeznek?

most nézek valami pro streamet tvt és szokásos tank marine medivac de 0 viking wat
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 14 2013 01:20am
Quote (Anarkin @ 14 Apr 2013 03:41)
terranok mé' nem vikingeznek?

most nézek valami pro streamet tvt és szokásos tank marine medivac de 0 viking wat


csak akkor kell, ha mechel az ember bio vagy tank marine ellen, amúgy nem szükséges hozni, inkább medivacet hoznak helyette a starportból dropolni, meg életben tartani a marinokat, sőt igazából ez egyáltalán nem új dolog, azóta van így amióta nerfelték a siege tank dmg-t még a fene tudja már mikor.

This post was edited by Cpt_Ghost on Apr 14 2013 01:21am
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 14 2013 01:26am
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Apr 2013 20:07)
közben megjegyezném, hogy nyertem.


IMBA TERRAN

de azert gz

This post was edited by kusziyoker on Apr 14 2013 01:26am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 14 2013 02:34am
Quote (kusziyoker @ 14 Apr 2013 08:26)
IMBA TERRAN

de azert gz


:blush:
nem is hasznaltam pedig widowmineokat, csak 3-4-et meccsenkent max az elejen :(

This post was edited by Cpt_Ghost on Apr 14 2013 02:34am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 14 2013 04:11am
Destiny streamel

4.5k viewer
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 14 2013 05:05am
Quote (josheide @ Apr 14 2013 11:11am)
Destiny streamel

4.5k viewer


5,2k
multkor neztem vmi videojat, minigunnal volt skypeon, epp parazott, hogy ki fog kapni, minigun meg mondta neki, hogy nincsen gaz, ha van infestora

YOU JUST HAVE TO AIM WELL.
xDDDDDD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 14 2013 05:40am
Quote (Taszilo.^ @ 14 Apr 2013 12:05)
5,2k
multkor neztem vmi videojat, minigunnal volt skypeon, epp parazott, hogy ki fog kapni, minigun meg mondta neki, hogy nincsen gaz, ha van infestora

YOU JUST HAVE TO AIM WELL.
xDDDDDD


nem latom, hogy ezen mi a vicces
Go Back To Magyar Topic List
Prev1182118221823182418252724Next
Add Reply New Topic New Poll