Quote (CyberPunk666 @ Apr 13 2013 07:55pm)
A recommended graf scben szart sem ér. Anno a laptopomon medium volt a recommended és szaggatott rajta, most meg high a recommended miközben 2v2-ben 200/200-nál 55-60 fps ultrán...
Btw milyen géped van amin szaggat az sc?

rosszul fogalmaztam, nem szaggat, hanem akad
a hang elkezd visszacsipogni par masodpercnyi anyagot, addig nincs kontrol es nem tudok semmit sem csinalni, es ezt eloadja felpercenkent, ami az online jatekot bizony ugyancsak megoli