Quote (tevetava @ 13 Apr 2013 14:24)
cpt tournamentezik épp
oksa, csak nem tart sokaig

En bemelegitettem par 3v3al, vegre a platina liga tetejere ertem. Volt kozben nehany igencsak szar allym de tul vagyok rajtuk es kezd normalis jatekosokat dobalni a rendszer.