d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1181918201821182218232724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 13 2013 04:07am
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Apr 2013 11:03)
>implying mi négy jó játékos vagyunk (én sem, még mielőtt)


de 4v4-et 99% -ban retardáltak játszanak
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 13 2013 04:11am
Quote (tevetava @ 13 Apr 2013 11:07)
de 4v4-et 99% -ban retardáltak játszanak


pont jók leszünk oda hueheu
majd dumpoltok nekem mineralt, én meg a lehető legértelmifogyatékosabb módon fogom őket meggyalázni
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 13 2013 04:13am
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Apr 2013 11:11)
pont jók leszünk oda hueheu
majd dumpoltok nekem mineralt, én meg a lehető legértelmifogyatékosabb módon fogom őket meggyalázni


see, ez egy külső szemlélően kurvára nem érdekes, hogy mass hellionnal 1a-zol, és nyerünk :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 13 2013 04:14am
Quote (tevetava @ 13 Apr 2013 11:13)
see, ez egy külső szemlélően kurvára nem érdekes, hogy mass hellionnal 1a-zol, és nyerünk :D


sértő, hogy ennyire fantáziátlannak tartassz.
thermonuclear war + mass raven + assault mode viking inc.

This post was edited by Cpt_Ghost on Apr 13 2013 04:14am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 13 2013 04:30am
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Apr 2013 11:14)
sértő, hogy ennyire fantáziátlannak tartassz.
thermonuclear war + mass raven + assault mode viking inc.


de ettől még ez nem szórakoztató egy nézőnek, mert végig érződik, hogy sokkal jobbak vagyunk
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 13 2013 04:46am
Quote (tevetava @ 13 Apr 2013 11:30)
de ettől még ez nem szórakoztató egy nézőnek, mert végig érződik, hogy sokkal jobbak vagyunk


jó hát akkor felladderezzük magunkat masterig aztán akkor már nem lesz így.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 13 2013 05:08am
Quote (Cpt_Ghost @ 13 Apr 2013 11:11)
pont jók leszünk oda hueheu
majd dumpoltok nekem mineralt, én meg a lehető legértelmifogyatékosabb módon fogom őket meggyalázni


Nem az a lenyeg hogy megalazd oket hanem hogy egy izgalmas meccset jatsszunk amit aztan Day9 lecastol

En amugy a carriereken gondolkoztam, de a mass ghost nuke is jol hangzik
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 13 2013 05:33am
ilyen fun gameben én is szívesen részt vennék. tossal cannonoznék és gyűjteném pénzt.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 13 2013 05:34am
Quote (CyberPunk666 @ 13 Apr 2013 12:33)
ilyen fun gameben én is szívesen részt vennék. tossal cannonoznék és gyűjteném pénzt.


gyere, elvileg valamikor delutan -estefele probaljuk osszehozni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 13 2013 05:35am
Quote (josheide @ 13 Apr 2013 13:34)
gyere, elvileg valamikor delutan -estefele probaljuk osszehozni


írjatok rám majd itt, mert közben beadandót készítek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181918201821182218232724Next
Add Reply New Topic New Poll