Quote (Cpt_Ghost @ 13 Apr 2013 11:11)
pont jók leszünk oda hueheu
majd dumpoltok nekem mineralt, én meg a lehető legértelmifogyatékosabb módon fogom őket meggyalázni
Nem az a lenyeg hogy megalazd oket hanem hogy egy izgalmas meccset jatsszunk amit aztan Day9 lecastol
En amugy a carriereken gondolkoztam, de a mass ghost nuke is jol hangzik