Quote (harcikacsa17 @ 17 Oct 2016 12:40)
Sziasztok !
Van itt valaki aki még játszik taurin?
Van 15.000.- Tauri kreditem, amit nem használok.
Ha érdekel valakit , vagy van olyan ismerősötök akit érdekelne, írjatok.
En nem jatszik, viszont adok érte 1k fórumgarast