d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1181918201821182218231887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Oct 11 2016 11:33am
Quote (Lacii @ Oct 11 2016 01:32pm)
friss content


Quote (Lacii @ Oct 6 2016 08:13pm)
blizz buff chaos bolt to fuckbolt, it hits really hard
what do u think they nerf it or keep it cool?

funny ptr arena 2 fuckliction lock trow 2 penisbolt to enemy.. got analed hard 80% hp gone

friss content
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Oct 14 2016 08:27am


jó kis balanszos a pvp már megint
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 14 2016 08:31am
Quote (Atranaxia @ 14 Oct 2016 16:27)
http://www.youtube.com/watch?v=FVogPKtZ3m4

jó kis balanszos a pvp már megint


Aug 10, 2016

Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 14 2016 09:01am
Quote (sylke @ 14 Oct 2016 15:31)
Aug 10, 2016


ja ez igy wodban volt, de legion prepatch utan, amikor altalaban a leginkabb broken minden
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 14 2016 02:11pm
Quote (Atranaxia @ Oct 14 2016 03:27pm)
http://www.youtube.com/watch?v=FVogPKtZ3m4

jó kis balanszos a pvp már megint


ennyi, de azért nerfelgetni kell az affli lockot 7.1-ben
mondjuk a lock akit ölt ölt kibaszott noob, de a nerfet akkor se érdemelné meg

This post was edited by Lacii on Oct 14 2016 02:15pm
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 17 2016 05:40am
Sziasztok !
Van itt valaki aki még játszik taurin?
Van 15.000.- Tauri kreditem, amit nem használok.
Ha érdekel valakit , vagy van olyan ismerősötök akit érdekelne, írjatok.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 17 2016 05:51am
Quote (harcikacsa17 @ 17 Oct 2016 12:40)
Sziasztok !
Van itt valaki aki még játszik taurin?
Van 15.000.- Tauri kreditem, amit nem használok.
Ha érdekel valakit , vagy van olyan ismerősötök akit érdekelne, írjatok.


>2016 vege
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 17 2016 05:55am
Quote (harcikacsa17 @ 17 Oct 2016 12:40)
Sziasztok !
Van itt valaki aki még játszik taurin?
Van 15.000.- Tauri kreditem, amit nem használok.
Ha érdekel valakit , vagy van olyan ismerősötök akit érdekelne, írjatok.


En nem jatszik, viszont adok érte 1k fórumgarast
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 17 2016 05:56am
Quote (Ghostmasterq @ 17 Oct 2016 13:55)
En nem jatszik, viszont adok érte 1k fórumgarast


Azért tudok venni rp-t, valahogy?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 17 2016 06:00am
Quote (harcikacsa17 @ 17 Oct 2016 12:56)
Azért tudok venni rp-t, valahogy?


Hallod, teljes őszinteséggel elmondhatom, hogy fogalmam nincs mi az.

This post was edited by Ghostmasterq on Oct 17 2016 06:00am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181918201821182218231887Next
Add Reply New Topic New Poll