d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev11811821831841854683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 4 2012 02:02pm
Quote (Rawen @ 4 Oct 2012 21:56)
Invoker blink+forcestaff a legjobb build.


midas
phase
force
blink? egybol... makes no sense
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 4 2012 02:03pm
Quote (Karan2_Returned @ 4 Oct 2012 22:01)
Igazat megvallva ennel szinvonalasabb gamet nem toltam meg DotA2-ben, HoN-ban az szokott lenni a legnagyobb bajom hogy valaki nem lasthitel eleg jol vagy nem vesz wardokat, itt meg az hogy fogalma sincs senkinek hogy mit is kene csinalnia.
Azt is kiprobaltam ~5 gamen keresztül hogy mindennel Dagont veszek, de ugy is nyertem.
Itt csak IHL-t jatszanak az ertelmes emberek, vagy egyaltalan nincsen ertelmes jatekos?


szerezz teamet, es go as five
eleg jo gameket toltunk telen haverokkal
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Oct 4 2012 02:08pm
Quote (Karan2_Returned @ 4 Oct 2012 22:01)
Igazat megvallva ennel szinvonalasabb gamet nem toltam meg DotA2-ben, HoN-ban az szokott lenni a legnagyobb bajom hogy valaki nem lasthitel eleg jol vagy nem vesz wardokat, itt meg az hogy fogalma sincs senkinek hogy mit is kene csinalnia.
Azt is kiprobaltam ~5 gamen keresztül hogy mindennel Dagont veszek, de ugy is nyertem.
Itt csak IHL-t jatszanak az ertelmes emberek, vagy egyaltalan nincsen ertelmes jatekos?


értelmesebb emberekkel egyelőre max w3 dotaban (valami jobbfajta paltformon) találkozhatsz...dota 2 tele van olyanokkal akik még soha nem játszottak még csak hasonlóval sem, meg persze oylanokkal akik LoL-ból jöttek át
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 4 2012 02:09pm
Quote (Sup3RN0Va @ 4 Oct 2012 22:08)
értelmesebb emberekkel egyelőre max w3 dotaban (valami jobbfajta paltformon) találkozhatsz...dota 2 tele van olyanokkal akik még soha nem játszottak még csak hasonlóval sem, meg persze oylanokkal akik LoL-ból jöttek át


febr ota kibaszott sokat esett a szinvonal.. nincs is kedvem belogolni, mert csak felbasznam magam, nem mintha most nem lennek felkurva...
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Oct 6 2012 06:23am
eladtam a blood chasert 744 fg-ért, poén
az arc akivel tradeltem tudott pár szót magyarul, tök jófej volt :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 6 2012 06:25am
Quote (farki @ 6 Oct 2012 14:23)
eladtam a blood chasert 744 fg-ért, poén
az arc akivel tradeltem tudott pár szót magyarul, tök jófej volt :D


"anyad, buzi"?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 6 2012 06:26am
Quote (farki @ Oct 6 2012 12:23pm)
eladtam a blood chasert 744 fg-ért, poén
az arc akivel tradeltem tudott pár szót magyarul, tök jófej volt :D


kurva?
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Oct 6 2012 06:29am
Quote (sylke @ 6 Oct 2012 13:26)
kurva?


farki: hello, farki @ jsp here
farki: bloodchaser vs 744 fg, right?
jspsarc: hi
jspsarc: yes
jspsarc: oh you are from hungary
jspsarc: erospistas fasszal szurjon apad torkon te gecifoso buzigyerek
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 6 2012 06:29am
Quote (farki @ 6 Oct 2012 14:29)
farki: hello, farki @ jsp here
farki: bloodchaser vs 744 fg, right?
jspsarc: hi
jspsarc: yes
jspsarc: oh you are from hungary
jspsarc: erospistas fasszal szurjon apad torkon te gecifoso buzigyerek


nevettem
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 6 2012 06:30am
Quote (farki @ Oct 6 2012 02:29pm)
farki: hello, farki @ jsp here
farki: bloodchaser vs 744 fg, right?
jspsarc: hi
jspsarc: yes
jspsarc: oh you are from hungary
jspsarc: erospistas fasszal szurjon apad torkon te gecifoso buzigyerek


ennyivel már elboldogulna itt
Go Back To Magyar Topic List
Prev11811821831841854683Next
Add Reply New Topic New Poll