Quote (Karan2_Returned @ 4 Oct 2012 22:01)
Igazat megvallva ennel szinvonalasabb gamet nem toltam meg DotA2-ben, HoN-ban az szokott lenni a legnagyobb bajom hogy valaki nem lasthitel eleg jol vagy nem vesz wardokat, itt meg az hogy fogalma sincs senkinek hogy mit is kene csinalnia.
Azt is kiprobaltam ~5 gamen keresztül hogy mindennel Dagont veszek, de ugy is nyertem.
Itt csak IHL-t jatszanak az ertelmes emberek, vagy egyaltalan nincsen ertelmes jatekos?
szerezz teamet, es go as five
eleg jo gameket toltunk telen haverokkal