d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1181182183184185327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 2 2014 05:21pm
Quote (CyberPunk666 @ 2 Sep 2014 21:14)
ájk+btk


gtk pszk
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 2 2014 05:43pm
Quote (ElCapitano @ Aug 26 2014 10:06am)
órák felvéve

http://i58.tinypic.com/outc0j.jpg

tfw erről a smileyról mindig ez jut eszembe:

http://i61.tinypic.com/2vj2c09.jpg


Petere velim Fries et mollis bibendum
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 4 2014 07:36am
hogy fogom pörgetni ezt a topikot te jóég, haha :D
Neptunban az órarend fül alatt nincs ott a tesi, pedig felvettem mint tárgyat
wattodo :c
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 4 2014 07:39am
Quote (Vismajor @ 4 Sep 2014 14:36)
hogy fogom pörgetni ezt a topikot te jóég, haha :D
Neptunban az órarend fül alatt nincs ott a tesi, pedig felvettem mint tárgyat
wattodo :c


nekem az órarend fül alatt nincs semmi
sad.gif
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 4 2014 07:40am
Quote (fahrii @ Sep 4 2014 02:39pm)
nekem az órarend fül alatt nincs semmi
sad.gif


órák/normál/heti nézet
úgyse?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 4 2014 08:07am
Quote (fahrii @ 4 Sep 2014 14:39)
nekem az órarend fül alatt nincs semmi
sad.gif


tedd át az aktuális hétre
Quote (Vismajor @ 4 Sep 2014 14:36)
hogy fogom pörgetni ezt a topikot te jóég, haha :D
Neptunban az órarend fül alatt nincs ott a tesi, pedig felvettem mint tárgyat
wattodo :c


bughalmaz a keci neptunk nekem a gazdaságpszichológia nem jelent még meg :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 4 2014 08:13am
neptunba hogy a brébe kell hozzáadni a bankszámlámat az adataimhoz? most voltam bent ügyfélszolgálaton beadni a beiratkozási lapot, és mondta a csaj h az adó meg a tajszámom meg a bankszámlaszám még nincs bent a neptunban, az adót meg a tajt hozzá is iskerült adnom úgy ahogy leirta de a bankszámlát nem találom h hol kéne felnyomni
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 5 2014 04:30am
durva ez az infós hiány btw

linkedin-en ott van hogy 2-3 hónapja váltottam helyet, de annak ellenére naponta jön azon keresztül az email a HR-esektől, hogy nem akarok-e váltani

tegnap fel is hívott egy férfi, mondom "nem aktuális", "de azért visszahívhatom 1 év múlva?" kicsit ledöbbentem ezen a reakción :DD "uhmm... ahogy gondolja"
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 6 2014 03:11pm
az miért van, hogy ami tárgyat felvettem már három napja, még mindig nem jelent meg az órarendemben neptunon? meg a tesihez miért 0 credit van írva? :wacko:
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Sep 6 2014 03:52pm
Quote (Cpt_Ghost @ 6 Sep 2014 23:11)
az miért van, hogy ami tárgyat felvettem már három napja, még mindig nem jelent meg az órarendemben neptunon? meg a tesihez miért 0 credit van írva? :wacko:


tesiért nem jár kredit
legalábbis nekünk, de biztos vagyok h neked se :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181182183184185327Next
Add Reply New Topic New Poll