d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1181182183184185257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,549
Joined: Aug 13 2009
Gold: 26.99
Dec 29 2010 06:07am
Ha beteszek egy satyiba egy unperm jewelt, az eltünhet?
Member
Posts: 1,221
Joined: Sep 4 2008
Gold: 25.47
Dec 29 2010 06:12am
Quote (aduin @ Dec 29 2010 12:07pm)
Ha beteszek egy satyiba egy unperm jewelt, az eltünhet?


igen, benne lesz a sapiban
Member
Posts: 3,549
Joined: Aug 13 2009
Gold: 26.99
Dec 30 2010 08:39am
Quote (icipicicici @ Dec 29 2010 02:12pm)
igen, benne lesz a sapiban


?
eztet nem értem
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 30 2010 08:42am
Quote (aduin @ Dec 29 2010 02:07pm)
Ha beteszek egy satyiba egy unperm jewelt, az eltünhet?


nem tunik el.
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Jan 3 2011 01:13pm
Valaki tudna segíteni classic eu ladderen cuccolásban?
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jan 3 2011 01:17pm
Quote (ZsDanee @ Jan 3 2011 07:13pm)
Valaki tudna segíteni classic eu ladderen cuccolásban?


pm me segitek.
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Jan 3 2011 04:50pm
Nagyon - tényleg nagyon - régen játszottam a diabloval, de kicsit bohóckodnék vele, szóval a kérdésem az lenne, mivel nem fogok meghalni állandóan ? : D
őőő azt hiszem lodban szeretnék játszani, és van erre a célra 51.52fgm : )

Szóval mit tanácsoltok és miért?
Member
Posts: 2,118
Joined: Nov 27 2010
Gold: 533.11
Jan 3 2011 04:55pm
Szerintem azt válaszd, amivel leginkább élvezed a bohóckodást.
Egész elfogadható buildek vannak a a Strategies and guides-ban.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jan 3 2011 04:56pm
Quote (LindaPpP @ 3 Jan 2011 23:50)
Nagyon - tényleg nagyon - régen játszottam a diabloval, de kicsit bohóckodnék vele, szóval a kérdésem az lenne, mivel nem fogok meghalni állandóan ? : D
őőő azt hiszem lodban szeretnék játszani, és van erre a célra 51.52fgm : )

Szóval mit tanácsoltok és miért?


Ha megfelelően játszol, semmivel sem fogsz meghalni. Ha pvm kell, akkor döntsd el mit szeretnél csinálni, milyen runokat tolni, vagy csak walk, esetleg baalrunok... És lődd be feladathoz a karit.
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Jan 3 2011 04:58pm
Mind1, nem segítettek túl sokat : (
Illetve nem erre voltam kíváncsi, de azért köszönöm.

This post was edited by LindaPpP on Jan 3 2011 05:01pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181182183184185257Next
Closed New Topic New Poll