Quote (LindaPpP @ 3 Jan 2011 23:50)
Nagyon - tényleg nagyon - régen játszottam a diabloval, de kicsit bohóckodnék vele, szóval a kérdésem az lenne, mivel nem fogok meghalni állandóan ? : D
őőő azt hiszem lodban szeretnék játszani, és van erre a célra 51.52fgm : )
Szóval mit tanácsoltok és miért?
Ha megfelelően játszol, semmivel sem fogsz meghalni. Ha pvm kell, akkor döntsd el mit szeretnél csinálni, milyen runokat tolni, vagy csak walk, esetleg baalrunok... És lődd be feladathoz a karit.