d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1181182183184185232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
May 26 2010 07:26pm
Piros: Closed
Szürke: Nincs új hsz.
Sárga: 60+ topic, nincs új hsz.
Narancs: 60+ topic, új hsz.
Kék: új hsz.
Member
Posts: 171
Joined: Jan 23 2009
Gold: 3.00
May 29 2010 10:22am
Azt megtudja nekem mondani, hogy hogy is működik itt a vásárlás meg a vétel? Nem nagyon értem, mondjuk ha mindketten a trading forumban megegyeztünk az árról, akkor küldök neki egy Pm-et hogy melyik játékba jojjon. És aztán? Átadjam neki a cuccot? és honnan tudjam hogy nem vert át és nem kaptam Fg-t. Mivel azt a honlapon kell megnéznem, nem a játékban adja át. És még azt hogy hol tudom megnézni a cuccok Fg- árait? hogy mennyibe kerülbnek mostanság? Köszi a válaszokat:)

This post was edited by wmarci on May 29 2010 10:26am
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 29 2010 10:30am
Quote (wmarci @ May 29 2010 05:22pm)
Azt megtudja nekem mondani, hogy hogy is működik itt a vásárlás meg a vétel? Nem nagyon értem, mondjuk ha mindketten a trading forumban megegyeztünk az árról, akkor küldök neki egy Pm-et hogy melyik játékba jojjon. És aztán? Átadjam neki a cuccot? és honnan tudjam hogy nem vert át és nem kaptam Fg-t. Mivel azt a honlapon kell megnéznem, nem a játékban adja át.


A jsp-s trade a bizalmon alapszik, hiszen az adott tárgyat a játékon belül adod/veszed, de az fg tranzakciókat pedig ugye itt az oldalon bonyolítód.
A lényeg, hogy óvatosnak kell lenni, meg kell nézni kiben lehet megbízni, és kivel érdemes óvatosnak lenni pl:

Egy 05-ös join date-el 25.567post-al, és 30.000fg-vel rendelkező user valószínüleg megbízhatóbb, mint egy 2010es 150post-os, 10fg-s user.
Ez nem azt jelenti, hogy velük sose üzletelj, csak pl kérd meg, hogy küldje először ő az fgt, vagy adja a tárgyat.
Illetve ha nagy összegről van szó, vagy sehogy nem jutottatok közös nevezőre hívjatok medit. :)

Bár pillanatnyilag, úgy is mindenki tőled fogja először kérni a magad kemény 3 postjával. :P
Sajnos ezen adataid alapján pillanatnyilag még te nem tűnsz túlzottan megbízhatónak.

This post was edited by Fezmin on May 29 2010 10:34am
Member
Posts: 171
Joined: Jan 23 2009
Gold: 3.00
May 29 2010 10:43am
Jah sajnos:). Most láttam be, hogy jsp nélkül az egész játék nagyon nehéz. az árakat árfolyamokat hol tudom megnézni?
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 29 2010 10:46am
Quote (wmarci @ May 29 2010 05:43pm)
Jah sajnos:). Most láttam be, hogy jsp nélkül az egész játék nagyon nehéz. az árakat árfolyamokat hol tudom megnézni?


Szerintem a legegyszerűbb, ha itt a subon kérdezed meg a hozzáértőket.

Ebben a topicban: Diablo Értékbecslések Magyarul

This post was edited by Fezmin on May 29 2010 10:47am
Member
Posts: 171
Joined: Jan 23 2009
Gold: 3.00
May 29 2010 10:54am
És a eladásaimat hol tudom nézni? mert már feladtam egyet, de nem találom seholsem hogy hol kéne néznem adatlapomon.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 29 2010 11:05am
Quote (wmarci @ May 29 2010 05:54pm)
És a eladásaimat hol tudom nézni? mert már feladtam egyet, de nem találom seholsem hogy hol kéne néznem adatlapomon.


Szerintem mentsd el a Kedvencek/Könyvjelzők közé a topicjaidat. Vagy valahova mentsd ki a linkeket, mert a trade részlegen olyan gyorsan nyílnak a topicok, hogy pillanatok alatt a 20. oldalon lesz. :)

This post was edited by Fezmin on May 29 2010 11:13am
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 30 2010 09:49am
Flood control: Please wait a short while before making a new topic.

Your last post was closed due to a violation. Please review the reason, and ensure that the violation does not occur again

ez mi?
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 30 2010 10:26am
Quote (sunnymarcell @ May 30 2010 03:49pm)
Flood control: Please wait a short while before making a new topic.

Your last post was closed due to a violation. Please review the reason, and ensure that the violation does not occur again

ez mi?


Nem postolhatsz határtalanul. Ha postolsz egy topikba, akkor várnod kell 30 másodpercet, amíg újra nem postolhatsz. Ez az esetedben több, mert van 10% warnod, és minél több warn, annál több floodcontrol
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
May 30 2010 10:48am
Quote (Sorvatkutyuska @ 30 May 2010 18:26)
Nem postolhatsz határtalanul. Ha postolsz egy topikba, akkor várnod kell 30 másodpercet, amíg újra nem postolhatsz. Ez az esetedben több, mert van 10% warnod, és minél több warn, annál több floodcontrol


ez topicra is vonatkozik

inb4 frostler válaszolt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181182183184185232Next
Closed New Topic New Poll