Quote (josheide @ 12 Apr 2013 12:26)
Hello mindenki!
Nincs kedvetek a kov funday mondayre csinalni valamit?
A temaja 4v4, aminek soran 3 jatekos csak vedekezhet (defensive structures, workers) es adja a penzt a 4. embernek aki folyamatosan epiti az egysegeket es harcol.
iso +3!! cpt-t lehet sikerul ravennem
benne vagyok, de nekem csak hétvégén jó