d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1181818191820182118222724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 10 2013 03:10am
Quote (lMaD @ 10 Apr 2013 10:08)
Remélem alkot valamit MKP


en meg hogy sOs :)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 12 2013 05:26am
Hello mindenki!

Nincs kedvetek a kov funday mondayre csinalni valamit?

A temaja 4v4, aminek soran 3 jatekos csak vedekezhet (defensive structures, workers) es adja a penzt a 4. embernek aki folyamatosan epiti az egysegeket es harcol.

iso +3!! cpt-t lehet sikerul ravennem

This post was edited by josheide on Apr 12 2013 05:48am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 12 2013 07:10am
Quote (josheide @ 12 Apr 2013 12:26)
Hello mindenki!

Nincs kedvetek a kov funday mondayre csinalni valamit?

A temaja 4v4, aminek soran 3 jatekos csak vedekezhet (defensive structures, workers) es adja a penzt a 4. embernek aki folyamatosan epiti az egysegeket es harcol.

iso +3!! cpt-t lehet sikerul ravennem


benne vagyok, de nekem csak hétvégén jó
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 12 2013 07:28am
Quote (tevetava @ 12 Apr 2013 14:10)
benne vagyok, de nekem csak hétvégén jó


Okes, holnap jo lenne neked?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 12 2013 08:48am
Quote (josheide @ 12 Apr 2013 12:26)
Hello mindenki!

Nincs kedvetek a kov funday mondayre csinalni valamit?

A temaja 4v4, aminek soran 3 jatekos csak vedekezhet (defensive structures, workers) es adja a penzt a 4. embernek aki folyamatosan epiti az egysegeket es harcol.

iso +3!! cpt-t lehet sikerul ravennem


bump iso legalabb meg 1!
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 12 2013 10:08am
Quote (josheide @ 12 Apr 2013 14:28)
Okes, holnap jo lenne neked?


3 és 7 között egész biztosan, az estémet még nem tudom
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 12 2013 03:10pm
Bump kene meg 1 ember
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 12 2013 03:16pm
Quote (josheide @ 12 Apr 2013 23:10)
Bump kene meg 1 ember


Ha a többieknek nincs ellenem kifogása megyek
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 13 2013 04:02am
Quote (josheide @ 12 Apr 2013 22:10)
Bump kene meg 1 ember


imo az tökre nem érdekes, hogy 4 jó játékos roflstompol 4 noobot, úgyhogy nem hiszem, hogy be fognak minket választani. de azért megpróbálhatjuk
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 13 2013 04:03am
Quote (tevetava @ 13 Apr 2013 11:02)
imo az tökre nem érdekes, hogy 4 jó játékos roflstompol 4 noobot, úgyhogy nem hiszem, hogy be fognak minket választani. de azért megpróbálhatjuk


>implying mi négy jó játékos vagyunk (én sem, még mielőtt)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181818191820182118222724Next
Add Reply New Topic New Poll