d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1181818191820182118221887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 25 2016 01:27pm
Quote (Lacii @ Sep 25 2016 08:12pm)
ez a warlock anyabaszó bikaszar

mindig warlock voltam de amit műveltek vele legionban inkább hanyagolom, igaz még csak lvl103 vagyok de ahogy olvastam még be se engedik a komolyabb raidekbe a lockokat(max 1et talán h summonolja a fire mage arms warikat lul)
aszem kipróbálom a demon huntert amíg nem normalizálódik.. az a 10% dmg amit hotfixeltek semmi
pvpt meg se említem.. nem próbáltam nem is akarom.. majd ha vélemények szerint jól teljesít folytatom a lvlezést


pfff lol

ki a faszt érdekel mik a vélemények
ha vmivel szeretsz jatszani akkor szopja ki akinek nem tetszik xd

én nem leszek pl csak azért thug vagy mi a fasz rogue ami a combat helyére jött mert az a legjobb
akkor is assassinationön nyomom ha nem azt ajánlják
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 25 2016 01:33pm
Quote (Senee @ Sep 25 2016 08:27pm)
pfff lol

ki a faszt érdekel mik a vélemények
ha vmivel szeretsz jatszani akkor szopja ki akinek nem tetszik xd

én nem leszek pl csak azért thug vagy mi a fasz rogue ami a combat helyére jött mert az a legjobb
akkor is assassinationön nyomom ha nem azt ajánlják

de ha egyszerűen annyit ér az egész class hogy egymagam farmoljam a mobokat akkor mirefel az egész? én raidelni is szeretnék, pvpben is jó lenne helytállni
attól h szeretem a lockot még nem adatik meg a lehetőség h bekerüljek oda ahova senki nem szeretne, pvpben sem leszek sikeresebb mert nekem tetszik a warlock :/
hiába tapasztalom ki az újdonságokat, max world questelhetek vele... más class is fekszik.. addig inkább tolom azzal, még sikerélményem is lehet

This post was edited by Lacii on Sep 25 2016 01:35pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 25 2016 01:37pm
Quote (Lacii @ Sep 25 2016 08:33pm)
de ha egyszerűen annyit ér az egész class hogy egymagam farmoljam a mobokat akkor mirefel az egész? én raidelni is szeretnék, pvpben is jó lenne helytállni
attól h szeretem a lockot még nem adatik meg a lehetőség h bekerüljek oda ahova senki nem szeretne, pvpben sem leszek sikeresebb mert nekem tetszik a warlock :/
hiába tapasztalom ki az újdonságokat, max world questelhetek vele


sztem ez faszság, hogy valami olyan szar legyen, hogy semmit nem lehet kezdeni vele
max nehezebben
nem vagy classhű boszorkánymester ha emiatt elhagyod a rendet
xD

vagy abból áll az egész h mindig csak a fotm szarokat pickeljük játékra?!?!?! eeehhh
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 25 2016 01:42pm
Quote (Senee @ Sep 25 2016 08:37pm)
sztem ez faszság, hogy valami olyan szar legyen, hogy semmit nem lehet kezdeni vele
max nehezebben
nem vagy classhű boszorkánymester ha emiatt elhagyod a rendet
xD

vagy abból áll az egész h mindig csak a fotm szarokat pickeljük játékra?!?!?! eeehhh


nézz utána ennek a szarnak mennyit kell respectelni h az adott szituációhoz legyen vmi elfogadható eredményed, legalább annyi h ne basszanak ki azonnal. vagy egy guildbe benyalizni.. úgy taláán behívnak mint"ingyenélőt" aki semmit se ad csak ott adja magát látszat nélkül és ha wipe van mert kicsi a dps akkor ott vagy szégyenszemre az elsők közt.. élvezetes lehet és kutyát nem érdekli h nem tehetsz róla.. rögtön az van h lock kapásból nem kellet volna

This post was edited by Lacii on Sep 25 2016 01:49pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 25 2016 07:00pm
Quote (Lacii @ 25 Sep 2016 20:42)
nézz utána ennek a szarnak mennyit kell respectelni h az adott szituációhoz legyen vmi elfogadható eredményed, legalább annyi h ne basszanak ki azonnal. vagy egy guildbe benyalizni.. úgy taláán behívnak mint"ingyenélőt" aki semmit se ad csak ott adja magát látszat nélkül és ha wipe van mert kicsi a dps akkor ott vagy szégyenszemre az elsők közt.. élvezetes lehet és kutyát nem érdekli h nem tehetsz róla.. rögtön az van h lock kapásból nem kellet volna


ettol fuggetlenul nem tudok olyan normalis guildet, aki elobb invelne a 3. arms warriort egy warlock helyett, akarmennyire jobb dpst tolnak

ranged >>>>>>>>>>>>>>>>>>> melee, foleg mostanaban, mivel meg tobb melee spec van
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 30 2016 04:49pm
felhúzom a herbálizmust maxra és terítem a 420-at mindenkinek

csak az encha van felhúzva, az is csak mop-ig.. skillek meg csak azok amik jól adták a pontokat:xx meg azok a spéci encsák amik kellettek nekem :xx

This post was edited by Lacii on Sep 30 2016 04:56pm
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Oct 1 2016 02:34am
Quote (Lacii @ 1 Oct 2016 00:49)
felhúzom a herbálizmust maxra és terítem a 420-at mindenkinek

csak az encha van felhúzva, az is csak mop-ig.. skillek meg csak azok amik jól adták a pontokat:xx meg azok a spéci encsák amik kellettek nekem :xx


en azon gondolkozom hogy mit huzzak a druidomnak secondarynak. encha skinning van (skinning csak a love miatt, egesz jol jott belole az elejen mostmar lementek az arak kb)
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 10 2016 01:42pm



bump
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 11 2016 07:32am
Quote (NerfHydraDPS @ Oct 10 2016 08:42pm)
http://www.youtube.com/watch?v=4FFITWbUu3M


bump


friss content
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Oct 11 2016 11:29am
Quote (Lacii @ 11 Oct 2016 14:32)
friss content


utolsó valamire jó kieg tbh
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181818191820182118221887Next
Add Reply New Topic New Poll