Quote (Senee @ Sep 25 2016 08:27pm)
pfff lol
ki a faszt érdekel mik a vélemények
ha vmivel szeretsz jatszani akkor szopja ki akinek nem tetszik xd
én nem leszek pl csak azért thug vagy mi a fasz rogue ami a combat helyére jött mert az a legjobb
akkor is assassinationön nyomom ha nem azt ajánlják
de ha egyszerűen annyit ér az egész class hogy egymagam farmoljam a mobokat akkor mirefel az egész? én raidelni is szeretnék, pvpben is jó lenne helytállni
attól h szeretem a lockot még nem adatik meg a lehetőség h bekerüljek oda ahova senki nem szeretne, pvpben sem leszek sikeresebb mert nekem tetszik a warlock :/
hiába tapasztalom ki az újdonságokat, max world questelhetek vele... más class is fekszik.. addig inkább tolom azzal, még sikerélményem is lehet
This post was edited by Lacii on Sep 25 2016 01:35pm