felrakott goldba és pár percig egyedül voltam a diviziómban xd
Azóta már vagyunk 14-en.
btw terrannal elég jól írtok, azzal van most a legtöbb winem, pedig elviekben az a leggyengébb fajom.
10 T win, 8Z win és 2 P win

Wolban P-vel és Z-vel nyertem és T-vel vesztettem.
This post was edited by CyberPunk666 on Apr 5 2013 04:06pm