d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1181718181819182018212724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 4 2013 03:00pm
sikerült "fasza" qualityt varázsolni a streamemre \o/
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 5 2013 04:01pm
felrakott goldba és pár percig egyedül voltam a diviziómban xd

Azóta már vagyunk 14-en.

btw terrannal elég jól írtok, azzal van most a legtöbb winem, pedig elviekben az a leggyengébb fajom.

10 T win, 8Z win és 2 P win :(

Wolban P-vel és Z-vel nyertem és T-vel vesztettem.

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 5 2013 04:06pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 6 2013 05:56am
Quote (CyberPunk666 @ 5 Apr 2013 23:01)
felrakott goldba és pár percig egyedül voltam a diviziómban xd

Azóta már vagyunk 14-en.

btw terrannal elég jól írtok, azzal van most a legtöbb winem, pedig elviekben az a leggyengébb fajom.

10 T win, 8Z win és 2 P win :(

Wolban P-vel és Z-vel nyertem és T-vel vesztettem.


TERRAN IMBA
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 6 2013 06:08am
Quote (Cpt_Ghost @ 6 Apr 2013 13:56)
TERRAN IMBA


Igen! Ki kéne venni a terránt a játékból!
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 6 2013 06:30am
Quote (Thomas Cross @ 6 Apr 2013 13:08)
Igen! Ki kéne venni a terránt a játékból!


:D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 9 2013 09:43am
http://navi-gaming.com/news_show.php?news_id=13407

Mennyire jók ezek a playerek? Csak mert navi csben meg dotaban is eléggé legjobbak közé tartozik.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 9 2013 10:12am
Quote (Rawen @ Apr 9 2013 04:43pm)
http://navi-gaming.com/news_show.php?news%5Fid=13407

Mennyire jók ezek a playerek? Csak mert navi csben meg dotaban is eléggé legjobbak közé tartozik.


szarok, talán babyknight a legjobb
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 9 2013 10:18am
Quote (Rawen @ Apr 9 2013 04:43pm)
http://navi-gaming.com/news_show.php?news%5Fid=13407

Mennyire jók ezek a playerek? Csak mert navi csben meg dotaban is eléggé legjobbak közé tartozik.


mid-tier barely competetive szinvonal
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 10 2013 02:57am
GSL Group C kezdodik

Curious - soO
sOs - MarineKing

This post was edited by kusziyoker on Apr 10 2013 02:57am
Member
Posts: 12,739
Joined: Jan 8 2007
Gold: 5.17
Apr 10 2013 03:08am
Quote (kusziyoker @ Apr 10 2013 09:57am)
GSL Group C kezdodik

Curious -  soO
sOs - MarineKing


Remélem alkot valamit MKP
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181718181819182018212724Next
Add Reply New Topic New Poll