d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1181718181819182018211887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 17 2016 05:32am
Quote (InfamousMythos @ Sep 17 2016 12:26pm)
legjobb fovaros ever


y

nem bírták a nyomást, h újat kell kreálni és jónak/jobbnak kell lennie különben mindenki ugat h bezzeg régen minden sokkal jobb volt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 21 2016 06:11pm
mondom felmegyek játszani egy kicsit, levelezni etc 102 vagyok

elkezdek jatszani ofc jön egy televert nyomorék aki 110esen jön oda ölni meg mindenkit aki épp szintezne
xD

fasszopó nyomorék köcsögök everywhere
jól kezdődik a nap

remélem minél előbb meghalok a faszba


belogoltam hordás karival azt elküldtem a jó büdös kurva anyjába
remélem engem banolnak ki miatta
justice has been served há ménem mész pve szerora xD

This post was edited by Senee on Sep 21 2016 06:15pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 21 2016 11:03pm
Quote (Senee @ 22 Sep 2016 02:11)
mondom felmegyek játszani egy kicsit, levelezni etc 102 vagyok

elkezdek jatszani ofc jön egy televert nyomorék aki 110esen jön oda ölni meg mindenkit aki épp szintezne
xD

fasszopó nyomorék köcsögök everywhere
jól kezdődik a nap

remélem minél előbb meghalok a faszba


belogoltam hordás karival azt elküldtem a jó büdös kurva anyjába
remélem engem banolnak ki miatta
justice has been served há ménem mész pve szerora xD


>pvp szerver
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 21 2016 11:34pm
Sokan wowoznak meg? Vagy kezd kihalni a game?
Csak kivancsi vagyok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 21 2016 11:38pm
Quote (XxPiTyUkAxX @ Sep 22 2016 06:34am)
Sokan wowoznak meg? Vagy kezd kihalni a game?
Csak kivancsi vagyok


ilyenkor mikor kijön egy új kieg akkor azért sokan visszajönnek
de a nagyobb szervereken mindig sokan vannak.. persze mi számít soknak
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 21 2016 11:43pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Sep 22 2016 06:03am)
>pvp szerver


>nem rp szerveren gnom kislanyt jatszani
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 22 2016 12:01am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Sep 22 2016 05:34am)
Sokan wowoznak meg? Vagy kezd kihalni a game?
Csak kivancsi vagyok



Most brutálisan sokan vagyunk, nincs szinte pillanat h valahol ne lenne egy rakat ember, de ez a kieg. miatt van
amennyiben a blizz tartja a szintet és nem fog hamarabb elfogyni a tartalom mint ahogyan érkezik az újabb anyag akkor talán marad is az érlelődés
a korábbi kiegek nem hoztak az elvárást
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Sep 22 2016 12:16am
Quote (Eoghan @ 22 Sep 2016 08:01)
Most brutálisan sokan vagyunk, nincs szinte pillanat h valahol ne lenne egy rakat ember, de ez a kieg. miatt van
amennyiben a blizz tartja a szintet és nem fog hamarabb elfogyni a tartalom mint ahogyan érkezik az újabb anyag akkor talán marad is az érlelődés
a korábbi kiegek nem hoztak az elvárást


segitek, most se fogja hozni.
casual lfr emberek miatt 1 raidtier fel ev+
pro guildek meg leutik 2 honap alatt, es 3-4 honapokat varnak kovi raidig
Member
Posts: 6,942
Joined: Sep 7 2009
Gold: 0.00
Sep 23 2016 09:55am


"Day 584563:

...Still no legendary"
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 25 2016 01:12pm
ez a warlock anyabaszó bikaszar

mindig warlock voltam de amit műveltek vele legionban inkább hanyagolom, igaz még csak lvl103 vagyok de ahogy olvastam még be se engedik a komolyabb raidekbe a lockokat(max 1et talán h summonolja a fire mage arms warikat lul)
aszem kipróbálom a demon huntert amíg nem normalizálódik.. az a 10% dmg amit hotfixeltek semmi
pvpt meg se említem.. nem próbáltam nem is akarom.. majd ha vélemények szerint jól teljesít folytatom a lvlezést

This post was edited by Lacii on Sep 25 2016 01:18pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181718181819182018211887Next
Add Reply New Topic New Poll