d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1181518161817181818192724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 3 2013 08:10am
buzi vagy fej, nem jatszottunk tegnap
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 3 2013 01:41pm
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 3 2013 03:10pm)
buzi vagy fej, nem jatszottunk tegnap


tegnap jatszottam balinttal, siman szet widow mineolt :D par gamet kell tolnom meg hotsba h legyen vmi playem, aztan ofc kikapcsolom a monitort es labbal

This post was edited by Fej on Apr 3 2013 01:41pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 3 2013 01:51pm
Quote (Fej @ 3 Apr 2013 20:41)
tegnap jatszottam balinttal, siman szet widow mineolt :D par gamet kell tolnom meg hotsba h legyen vmi playem, aztan ofc kikapcsolom a monitort es labbal


gl :D
mondjuk en kb hangyafasznyi widow minet hasznalok az az igazsag.

This post was edited by Cpt_Ghost on Apr 3 2013 01:51pm
Member
Posts: 12,739
Joined: Jan 8 2007
Gold: 5.17
Apr 3 2013 02:13pm
Quote (Fej @ Apr 3 2013 08:41pm)
tegnap jatszottam balinttal, siman szet widow mineolt :D par gamet kell tolnom meg hotsba h legyen vmi playem, aztan ofc kikapcsolom a monitort es labbal


gyere nyomjunk 1-2 gamet le kell vezetnem a feszkót zh után...
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 4 2013 06:06am
teljesen nezheto minosegben adjak a gslt, hat ezt is megertuk

roro bomber megy
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 4 2013 06:43am
Quote (Fej @ 4 Apr 2013 13:06)
teljesen nezheto minosegben adjak a gslt, hat ezt is megertuk

roro bomber megy


az a baj, hogy ez most csak rebroadcast sztem :c
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 4 2013 06:47am
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 4 2013 01:43pm)
az a baj, hogy ez most csak rebroadcast sztem :c


szerintem nem, 30000-en nezik
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 4 2013 06:50am
Quote (Fej @ 4 Apr 2013 13:47)
szerintem nem, 30000-en nezik


ja bazmeg én mlg-t nézek :DDDDD
de a gsl kint sincs tl-en, vagy csak én vagyok vak?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 4 2013 06:52am
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 4 2013 01:50pm)
ja bazmeg én mlg-t nézek :DDDDD
de a gsl kint sincs tl-en, vagy csak én vagyok vak?


http://www.teamliquid.net/video/streams/GOMTV

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 4 2013 06:53am
Quote (Fej @ 4 Apr 2013 13:52)


ja már közben megtaláltam, de nem fogom ezt most túl sokáig nézni az a helyzet xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181518161817181818192724Next
Add Reply New Topic New Poll