d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1181418151816181718182724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Apr 2 2013 12:05pm
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Apr 2013 18:13)
ti mind mad


:angel:


meg egyebkent megjegyeznem ehhez meg, hogy a wol es a mostani helyzethez kepest csupan annyi a kulonbseg, hogy akkoriban low master voltam, most meg high master, es a ketto kozotti kulonbseget nem is erzekeltetnem inkabb.


Quote (Cpt_Ghost @ 2 Apr 2013 18:13)
ti mind mad


:angel:


meg egyebkent megjegyeznem ehhez meg, hogy a wol es a mostani helyzethez kepest csupan annyi a kulonbseg, hogy akkoriban low master voltam, most meg high master, es a ketto kozotti kulonbseget nem is erzekeltetnem inkabb.


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


am > widow mine ha érdekel
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 2 2013 12:06pm
Quote (NerfHydraDPS @ 2 Apr 2013 19:05)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


am > widow mine ha érdekel

- ?

egyebkent meg 900 pont -> high master atm.

This post was edited by Cpt_Ghost on Apr 2 2013 12:06pm
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Apr 2 2013 12:09pm
Quote (Cpt_Ghost @ 2 Apr 2013 19:06)
- ?

egyebkent meg 900 pont -> high master atm.


amúgy
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 2 2013 12:38pm
most ez mi hogy ha amerikai szerverre akarok menni akkor downon van a szerver, ha meg az osszes tobbi regiora akkor meg azt irja hogy game client version mismatch. :wacko:
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 2 2013 02:07pm
Quote (kusziyoker @ 2 Apr 2013 19:38)
most ez mi hogy ha amerikai szerverre akarok menni akkor downon van a szerver, ha meg az osszes tobbi regiora akkor meg azt irja hogy game client version mismatch. :wacko:


most mar csak az amerikai szerveren tudok jatszani. TOBBIEK?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 2 2013 02:09pm
Quote (kusziyoker @ 2 Apr 2013 21:07)
most mar csak az amerikai szerveren tudok jatszani. TOBBIEK?


ugyan az mint d3-nál gondolom, hogy a kliensed adott verziószámú, de a szervereket sorra frissítik, így amíg ez be nem fejeződött addig csak arra tudsz bemenni amelyikkel passzolsz
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 2 2013 02:10pm
Quote (kusziyoker @ 2 Apr 2013 22:07)
most mar csak az amerikai szerveren tudok jatszani. TOBBIEK?


valami hülye fájlban kell a lokalizációt átírni, ha valamiért nem akarja, de ezt googlezd ki, és esetleg megpróbálhatod a repairt, mert magától is át kéne tudnia írni.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 2 2013 02:59pm
Quote (Anarkin @ 2 Apr 2013 21:09)
ugyan az mint d3-nál gondolom, hogy a kliensed adott verziószámú, de a szervereket sorra frissítik, így amíg ez be nem fejeződött addig csak arra tudsz bemenni amelyikkel passzolsz


ja valami ilyesmi :/
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 3 2013 04:02am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 3 2013 04:45am
Quote (Rawen @ 3 Apr 2013 11:02)


Naon yohh <3
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181418151816181718182724Next
Add Reply New Topic New Poll