Quote (CyberPunk666 @ 2 Apr 2013 13:52)
ofc neked az alsó határ mindig az éppen aktuális ligád, vagy ahová hamarosan felkerülsz...
Quote (kusziyoker @ 2 Apr 2013 13:55)
meg a gmek is szarul makroznak
Quote (Anarkin @ 2 Apr 2013 13:57)
a zergeknek meg amúgy se kell marcozni, mert macro race és autowin asdasd
ti mind mad
Quote (Fej @ 2 Apr 2013 14:01)
ne bantsatok leventet, legalabb van egy ambiciozus player a subon, csak ennyire jonak nem egyszeru lenni, nagy a nyomas, ezert neha vannak kisebb kitoresei

Quote (kusziyoker @ 2 Apr 2013 13:38)
gondolom arra gondoltal hogy master vagy. ami nem mindig mervado. persze ott ahol en vagyok ott tenyleg nincs makroja egyik fajnak se , de balint diamondos.
peldaul fej is diamondos es meg is megver teged monitornak hattal ugy hogy a labaval veri a billntyuzetet.
meg egyebkent megjegyeznem ehhez meg, hogy a wol es a mostani helyzethez kepest csupan annyi a kulonbseg, hogy akkoriban low master voltam, most meg high master, es a ketto kozotti kulonbseget nem is erzekeltetnem inkabb.
This post was edited by Cpt_Ghost on Apr 2 2013 11:20am