Quote (Cpt_Ghost @ Apr 1 2013 08:23pm)
az a baj, hogy ahol en vagyok mar nem lehet semmit csinalni, mert van makroja a zergeknek, es igy ennyi volt.
nevetseges, hogy tvt-t kb akkor vesztek csak, ha megyek valahova, es ki kell lepnem a meccsbol, tvp-t is csak akkor, ha valami faszszar all int csinal a protoss, tvz meg 56%
:DDDDDDDDDD
stop yoke ok.
goldos patchzerg konnyeket hallok.
ne engedd makrozni
