Quote (bajcli @ 22 Mar 2016 20:17)
senki nem mondta, hogy nem jott mar ra arra mindenki ahogy bejott a garrison, csak az atlag wow player reg abbahagyta a picsaba kieg felenel az egeszet, vagy elkoltotte faszsagra a goldjat/tokenbol vett otezer ev elofizetest, azert nem ul goldcap+on
en specko cm goldot akarok majd venni, esetleg bh/hfc mountot
de ez mind guild / kedvfuggo