d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1181118121813181418152724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 1 2013 12:13pm
Quote (tevetava @ 1 Apr 2013 19:12)
66%-os winrate mastersben, de azért nem ment jól, okj:D
de most min basztad fel magad?


zerg
ennyi elég is, köszönöm
de még majdnem ketté is basztam a monitort is, úgy ahogy van
hagyom ezt a faszba, minek erőlködjek ezzel a fosrakással, ha tehetségtelen idióta balfaszok megvernek, mert egy rakás szar a terran
te jó kurva isten

This post was edited by Cpt_Ghost on Apr 1 2013 12:13pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2013 12:15pm
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Apr 2013 19:13)
zerg
ennyi elég is, köszönöm
de még majdnem ketté is basztam a monitort is, úgy ahogy van
hagyom ezt a faszba, minek erőlködjek ezzel a fosrakással, ha tehetségtelen idióta balfaszok megvernek, mert egy rakás szar a terran
te jó kurva isten


szóval csak a szokásos :D
holnapra lenyugszol, és megy minden tovább a normális kerékvágásban, nem érdemes emiatt idegesnek lenni
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Apr 1 2013 01:01pm
amugy ghost teljesen fuggetlenul a a postjaid tartalmatol
de mikor ilyen kitoreseid vannak nem gondolkodtal meg el rajta hogy valami gyogyszer elhozna a nyugalmi allapotodat?
azt meg mar nehezen merem megkerdezni hogy nem erzed hogy nincs igazad?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 1 2013 01:05pm
Quote (kusziyoker @ 1 Apr 2013 20:01)
amugy ghost teljesen fuggetlenul a a postjaid tartalmatol
de mikor ilyen kitoreseid vannak nem gondolkodtal meg el rajta hogy valami gyogyszer elhozna a nyugalmi allapotodat?
azt meg mar nehezen merem megkerdezni hogy nem erzed hogy nincs igazad?


LOL TERRAN IMBA
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Apr 1 2013 01:06pm
ezért is játszom keveset vele, csak tiszta ideg vagyok tőle. Nem szórakoztat egyáltalán. A kampány érdekel csak. Én is pofozkodtam eleget a monitorral. :D
Member
Posts: 12,739
Joined: Jan 8 2007
Gold: 5.17
Apr 1 2013 01:19pm
Szerintem nagyon rosszul gondolod, kb csak akkor kapok ki zerg ellen ha vagyok olyan faszláma és hagyom, hogy ultrákkal körbekerítsen unsiege időben.
Protosshoz nem tudok hozzászólni mert ott eléggé bénázok :D de medi boost meg widowmine eléggé el lett találva, túlságosan is.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 1 2013 01:21pm
Quote (lMaD @ Apr 1 2013 08:19pm)
Szerintem nagyon rosszul gondolod, kb csak akkor kapok ki zerg ellen ha vagyok olyan faszláma és hagyom, hogy ultrákkal körbekerítsen unsiege időben.
Protosshoz nem tudok hozzászólni mert ott eléggé bénázok :D de medi boost meg widowmine eléggé el lett találva, túlságosan is.


nem, nincs igazad, a zerg op es t-vel csak akkor lehet nyerni ellene, ha supermegagrandmasterkapitanyszellem vagy
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 1 2013 01:23pm
Quote (lMaD @ 1 Apr 2013 20:19)
Szerintem nagyon rosszul gondolod, kb csak akkor kapok ki zerg ellen ha vagyok olyan faszláma és hagyom, hogy ultrákkal körbekerítsen unsiege időben.
Protosshoz nem tudok hozzászólni mert ott eléggé bénázok :D de medi boost meg widowmine eléggé el lett találva, túlságosan is.


az a baj, hogy ahol en vagyok mar nem lehet semmit csinalni, mert van makroja a zergeknek, es igy ennyi volt.
nevetseges, hogy tvt-t kb akkor vesztek csak, ha megyek valahova, es ki kell lepnem a meccsbol, tvp-t is csak akkor, ha valami faszszar all int csinal a protoss, tvz meg 56%
:DDDDDDDDDD
stop yoke ok.
Quote (Taszilo.^ @ 1 Apr 2013 20:21)
nem, nincs igazad, a zerg op es t-vel csak akkor lehet nyerni ellene, ha supermegagrandmasterkapitanyszellem vagy


goldos patchzerg konnyeket hallok.

This post was edited by Cpt_Ghost on Apr 1 2013 01:23pm
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Apr 1 2013 01:26pm
Quote (Cpt_Ghost @ 1 Apr 2013 19:13)
zerg
ennyi elég is, köszönöm
de még majdnem ketté is basztam a monitort is, úgy ahogy van
hagyom ezt a faszba, minek erőlködjek ezzel a fosrakással, ha tehetségtelen idióta balfaszok megvernek, mert egy rakás szar a terran
te jó kurva isten


XDDDDD
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 1 2013 01:26pm
Quote (Cpt_Ghost @ Apr 1 2013 08:23pm)
az a baj, hogy ahol en vagyok mar nem lehet semmit csinalni, mert van makroja a zergeknek, es igy ennyi volt.
nevetseges, hogy tvt-t kb akkor vesztek csak, ha megyek valahova, es ki kell lepnem a meccsbol, tvp-t is csak akkor, ha valami faszszar all int csinal a protoss, tvz meg 56%
:DDDDDDDDDD
stop yoke ok.


goldos patchzerg konnyeket hallok.


:)))
nem is jatszom
de azert ofc goldos vagyok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1181118121813181418152724Next
Add Reply New Topic New Poll