Quote (lMaD @ 1 Apr 2013 20:19)
Szerintem nagyon rosszul gondolod, kb csak akkor kapok ki zerg ellen ha vagyok olyan faszláma és hagyom, hogy ultrákkal körbekerítsen unsiege időben.
Protosshoz nem tudok hozzászólni mert ott eléggé bénázok

de medi boost meg widowmine eléggé el lett találva, túlságosan is.
az a baj, hogy ahol en vagyok mar nem lehet semmit csinalni, mert van makroja a zergeknek, es igy ennyi volt.
nevetseges, hogy tvt-t kb akkor vesztek csak, ha megyek valahova, es ki kell lepnem a meccsbol, tvp-t is csak akkor, ha valami faszszar all int csinal a protoss, tvz meg 56%
:DDDDDDDDDD
stop yoke ok.
Quote (Taszilo.^ @ 1 Apr 2013 20:21)
nem, nincs igazad, a zerg op es t-vel csak akkor lehet nyerni ellene, ha supermegagrandmasterkapitanyszellem vagy
goldos patchzerg konnyeket hallok.
This post was edited by Cpt_Ghost on Apr 1 2013 01:23pm