Quote (Lacii @ Mar 22 2016 09:21am)
fogadjunk h fele se kellene a képernyőre, nem nézed őket xd
nem az én uim ez, csak lementettem vhonnan mert wtf
Quote (bajcli @ Mar 22 2016 03:32pm)
i cant hold all these feels :c
4 nap mulva lejár az előfizum
még nem raktam paypalre pénzt
kijön a legion ugyis mi lesz? egy hétig be se lehet majd lépni
majd nyáron tolom....:c