Quote (tevetava @ 1 Apr 2013 19:09)
cpt-nek jól megy: csak sírtok, mert újra viable lett a terran
cpt-nek rosszul megy: raklap fos az egész játék, a terran inbalanced mint a szar
balance updatek száma a két kielentés között: 0

cptnek gecire nem ment jól eddigsem
és ettől függetlenül sírás megy csak, annak ellenére, hogy még mindig geci op a zerg is meg a protoss is, csak képtelenek ilyen egyszerű, agyat nem igénylő dolgokat megcsinálni, hogy egyébként mehessen a méhtelepre a terran az összes szarjával együtt

jah igen, tvt-m az még mindig 80%-os wlr lassan, zerg ellen alig súrolom az 50%-ot
egy kibaszott vicc, hogy még sírnak is a zergek
This post was edited by Cpt_Ghost on Apr 1 2013 12:11pm