Quote (SummertimeClothes @ Jul 5 2015 06:49pm)
megjott a kedvem uszni a toban ma lol
aztan eszembe jutott, hogy akkor talalkoznom kene emberekkel, meg nedves lennek miutan kijovok a vizbol, szoval inkabb zuhanyoztam itthon aztan dotaztam egy jot
en penteken mentem uszni az ebedszünetben a munkatarsakkal a rajnaba
beusztunk a közepebe es vitt magatol a sodras, n1 volt
This post was edited by Karan2_Returned on Jul 5 2015 12:11pm