d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozós Történetek Topic
Prev1180181182183184532Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jan 11 2016 07:56pm
Quote (Karan2_Returned @ Jan 12 2016 03:39am)
Folytatom a japani kiruccanasomrol a beszamolast.

Egyik ismerösöm minikoncertjen voltam, utana mentem Shibuya (varosreszleg Tokyoban ahol a fiatalok gyülekeznek) fele ahol mar vart ram a haverom egy barban. Este 9 fele oda is ertem, ö mar összehaverkodott ott 2 masik japan csavoval. Focirol kezdtek el beszelni, nem ertettem a hokipoenokat, ugyhogy temat valtottunk a zenere.
Mint kiderült az egyik edm rajongo, es büszken meselte hogy a dj tiesto milyen hires lett nemreg japanban. Mondtam okj, utana megint temat valtottunk, kiderült hogy "tanult" az egyik magyarul az egyetemen, kb. annyit tudott hogy en beszelek magyar, de azert megveregettem a vallat es tiszteletbeli #büszekmagyarra neveztem.
Jopofizas utan mentünk is együtt csajozni. Odamentem egy asztalhoz ahol volt 4 csaj, egyik mondta hogy bocs de mindjart mennek, masikra raneztem boci szemekkel, ö mondta hogy meg egy negyed orat maradnak, addig beszelgethetünk. Vege az lett hogy mentek haza, senki nem kapott egy szamot se, de azert elsö probalkozasnak jo volt.
Megbeszeltük megyünk mashova, csak elötte elmentem wc-re. Amire visszajöttem szereztek a többiek valahonnan ket csajt. Gyorsan kapcsoltam, egyiket kisajatitottam, tök jol elbeszelgettünk. Nagy kabat volt rajta, megkerdeztem miert nem veszi le, mondta azert mert szegyenli a ruhajat, kicsit megmutatta, es mikulasnak volt öltözve.
Fel ora mulva mondtak hogy mennenek klubbozni, megyünk-e velük. Ravagtam hogy termeszetesen, mentünk is egy közeli klubbhoz. Haverom elkezdett raplizni hogy nehogy mar egyedül magara hagyjuk, mivel nem volt nala az utlevele (meg nem is nagykoru). Megprobaltunk iratok nelkül bemenni, sikertelenül sajnos. Erre mondta az egyik csaj hogy ismer egy jo helyet, de kicsit messze van.
Sebaj, intettem taxinak, en mentem egy csajjal meg haverommal, mögöttünk a masik csaj a 2 random japan sraccal egy masik taxiban. Egy ketes helyen kötöttünk ki, az uticelunk egy epület 8. emeleten levö bar volt, "N" nevvel. Megneztem gyorsan mik voltak meg az epületben, a 7. emeleten az "M" volt, mar itt mondtam viccböl hogy ide nem kene bemenni.
Mondta csaj hogy nyugi, ismer valakit aki ott dolgozik, jo hely, szoval bementünk. Ahogy beleptünk mind az öt asztal minket kezdett el bamulni, utana jött valaki aki elvitt minket egy VIP szobaba. Mondta mivel ismeri a csajt ezert akciosan ott lehetünk reggelik, all you can drink meg minden. Mondtuk okj, gondolvan megtalaltuk a tuti helyet. A VIP szoba ugy nezett ki hogy ahogy beleptel volt veled szembe egy asztal, a tuloldalan egy TV, a ket masik oldalt meg egy-egy pad. Leültünk, termeszetesen figyeltem arra hogy egy csaj mellettem üljön. Az elsö ital utan kiment a mellettem ülö csaj wc-re. Negyed ora utan nem jött vissza, a masik csaj ment utana megnezni minden rendben van-e. Ö se jött vissza, mentem megnezni mi a helyzet. Egy masik asztalnal ültek ket csavoval, gondoltam odamegyek megkerdezni hogy most megis mi a bre van, erre odajött hozzam egy kidobo szerü csavo hogy figyeljek magamra mert hires emberek ülnek az asztalnal. Visszamentem a haverjaimhoz megdumalni mi tevök legyünk, ugy gondoltuk hogy kisetalunk es kesz. Mar a liftben voltunk, de megallitottak es szoltak hogy elfelejtettük a szamlat. Hajnali 1 volt, de a VIP szobat reggel 6-ig kifizettettek velünk (atvaltva ~7k forint fejenkent, 4 före). Az egyik japan csavo odament a csajokhoz szolni nekik hogy ez nem szep dolog, ök meg mondtak neki hogy dögöljön meg. Fizettünk, mentünk, es elkezdtünk üvöltözni negyen hogy kiadjuk a feszültseget magunkbol. Miutan lenyugodtunk hivtunk egy taxit es mentünk vissza shibuyaba. Ut közben megkerdeztem hogyan szedtek fel egyaltalan azt a ket bombazot, mint utolag kiderült a csajok mentek a haveromhoz, ö meg azt gondotla azert mert olyan kurva jol nez ki. Vagtam egy :^) arcot es gondoltam magamban hogy jo hülye vagy haver, utana irtam meg a csajnak hogy egy utolso ribanc es letiltottam. Fun fact: par nap mulva be akart jönni egy masik barba ugyan ez a ket csaj, meglattak engem es rögtön mentek is ki.

folyt. köv.


tldr: krixtijánt megint csak átbasszák és csak szerencsétlenkedik

mesélhetnél valami olyanról is ahol sikered volt)
Member
Posts: 20,801
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 11 2016 07:59pm
Gondoltam fel a fejjel, meg nincs minden veszve. De korgott a gyomrom, ugyhogy beugrottunk gyors enni egy rament. Közben csatlakozott hozzank egy masik random japan srac is. Megprobaltunk bejutni elöször egy masik klubba, ismet sikertelenül. Utana lattuk, hogy a klubbol kifele jön harom lift amit senkit sem nez, de lefele nem lehetett menni velük. Ilyen aprosag nem fog ki rajtam, mondtam varjunk a lift belsejeben amig valaki fel nem jön. Vartunk öt percet, utana eszembe jutott hogy nagy hülyeseg amit csinalunk, egyik japan sracon egy hatizsak volt, a haveromon meg nagy telikabat, ha meg be is jutunk feltünt volna valakinek eleg hamar.

Inkabb kimentünk megint, köröztünk mindenhol, leszolitottunk minden csajt akit csak lattunk. Egy ora utan elfaradtunk, lealltunk egy keresztezödesnel. Odajött hozzam ket random csavo akik reklamoztak az utcan beszelgetni, közben a haverom eltünt. Nem talalolm sehol, keresem hol lehet, vegen meglatom a mekiben a sarkon. Talalt egy csövest es meghivta egy menüre hogy javitsa a karmajat vagy mi a faszom. Le akartam ugatni hogy milyen hülye, de közben meglattam egy csajt, mentem inkabb hozza. Ahogy odaertem a csajhoz futott utanam a haverom meg a 3 masik japan csavo, es meg valami 2 random is akit nem is ismertem. A csaj annyira megijedt hogy beszelni sem mert, azt elfutott. Kezdtem lemondani a csajozasrol aznapra. Körözgettünk meg egy oracskat, utana arra lettünk figyelmesek hogy sok rendör fut egy iranyba. Ugyis unatkoztunk, mentünk mi is. A klubnal ahova probaltunk bemenni a lifttel egy tömegverekedes volt, azt probaltak szetvalasztani, volt vagy 8 rendörauto mar a helyszinen. Elöjött a klub vezetöje, egy rasztas kigyurt csavo, felrelökött par rendört azt lerendezte ö az ügyet. Eleg lazan volt kezelve a dolog, par gyanusitott megprobalt elsetalni, utolag futottak csak utanok a rendörök. Annak azert örültem utolag hogy nem osontunk be a klubba, a fömufti eleg durvan nezett ki.

Odajött mellenk ket csaj, megkerdeztek mi törtent, mondtuk mi se tudjuk pontosan, utana meg neztük egy darabig mit alkot a rendörseg, meg röhögtünk a yakuzan (le volt szakadva a ruhaja es tiszta tetovalas volt a teste) aki sirva fakadt mert verzett egy kicsit a feje. Miutan vege lett a balhenak mondtuk a csajoknak menjünk karaokezni, kis rabeszeles utan beleegyeztek.
Mivel mar reggel 5 volt ezert nem törtent sok minden, csak enekelgettünk, meg szamot csereltünk az egyik csajjal.
Member
Posts: 20,801
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 11 2016 08:03pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Jan 12 2016 02:56am)
tldr: krixtijánt megint csak átbasszák és csak szerencsétlenkedik

mesélhetnél valami olyanról is ahol sikered volt)


Az nagyon tldr lenne, meg a multkori utrol ismertem meg mind a ket a csajt.

Ja egyebkent irt azota az a csaj is aki nem jött el a randira, azt irta azert nem jött mert felt kettesben lenni egy idegennel akit reszegen ismert meg.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jan 11 2016 08:13pm
Quote (Karan2_Returned @ Jan 12 2016 04:03am)
Az nagyon tldr lenne, meg a multkori utrol ismertem meg mind a ket a csajt.

Ja egyebkent irt azota az a csaj is aki nem jött el a randira, azt irta azert nem jött mert felt kettesben lenni egy idegennel akit reszegen ismert meg.


http://1.1m.yt/JrjpyWg.png
akár az is lehetne a kép címe, hogy "krixtiján csajozik"
Member
Posts: 26,645
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jan 12 2016 01:13am
na ezt semmi ertelme se volt vegigolvasni
semmi kibaszott nagy pofaraeses , semmi pina
krix tartozol 3perccel

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jan 12 2016 01:14am
Member
Posts: 13,300
Joined: Jul 19 2008
Gold: 45,608.00
Jan 12 2016 05:41am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 12 Jan 2016 08:13)
na ezt semmi ertelme se volt vegigolvasni
semmi kibaszott nagy pofaraeses , semmi pina
krix tartozol 3perccel


Whatdidyouexpect.jpeg
Member
Posts: 26,645
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,344.66
Jan 12 2016 05:50am
Quote (MarcusD @ 12 Jan 2016 13:41)
Whatdidyouexpect.jpeg


mondjuk vmi csaj vonaglott az olemben, de inkabb hazamentem, vagy vmi hasonlot
Member
Posts: 13,300
Joined: Jul 19 2008
Gold: 45,608.00
Jan 12 2016 06:59am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 12 Jan 2016 12:50)
mondjuk vmi csaj vonaglott az olemben, de inkabb hazamentem, vagy vmi hasonlot


Azt harom oldallal elorebb olvashatod, keresd a "fahrii" nevet a kommentek kozott
Member
Posts: 20,801
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 12 2016 08:47am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jan 12 2016 08:13am)
na ezt semmi ertelme se volt vegigolvasni
semmi kibaszott nagy pofaraeses , semmi pina
krix tartozol 3perccel


Hat nem tudom lehet nem jött annyira at, de aznap ~4 oran at körözgettünk az utcakon. Amugy ezt inkabb tanulsagos törtenetnek szantam mint viccesnek, a lenyeg az az hogy ne bizz meg a nökben.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 12 2016 08:53am
krisz ezt a topicot is tönkrebassza
gg
Go Back To Magyar Topic List
Prev1180181182183184532Next
Add Reply New Topic New Poll