d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev11801811821831844683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2012 12:01pm
Quote (Sup3RN0Va @ 4 Oct 2012 20:00)
bd...


Ne legyél nyomorák mert felbasz a bd szidás, ennél nagyobb marhaság nincs a dota communityben,

This post was edited by Rawen on Oct 4 2012 12:02pm
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 4 2012 12:01pm
Quote (Rawen @ Oct 4 2012 07:59pm)
Attól függ hogyan akarsz játszani de most már viable a battle hunger is egy ideje.


nem úgy mint 1 faszrákos noob -> dotra nem is rakok :lol: érdekes amúgy, ami axet láttam itt, az mind feedelt, honban ki is cserélték azt a spelljét....
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2012 12:04pm
Quote (meatyowllegs @ 4 Oct 2012 20:01)
nem úgy mint 1 faszrákos noob -> dotra nem is rakok :lol: érdekes amúgy, ami axet láttam itt, az mind feedelt, honban ki is cserélték azt a spelljét....


Ez van ha nem olvasol changelogot és nem látod, hogy már 2 vagy 3 patch óta folyamatosan buffolják a bh-t de te azt hiszed még mindig szar.
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Oct 4 2012 12:07pm
Quote (Rawen @ 4 Oct 2012 20:01)
Ne legyél nyomorák mert felbasz a bd szidás, ennél nagyobb marhaság nincs a dota communityben,


jah kurva nagy mázli hogy bd-tek és kimaradt még egy fasza teamfight
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 4 2012 12:07pm
Quote (Rawen @ Oct 4 2012 08:04pm)
Ez van ha nem olvasol changelogot és nem látod, hogy már 2 vagy 3 patch óta folyamatosan buffolják a bh-t de te azt hiszed még mindig szar.


kk, akkor majd szólj ha még a 3 következő patchben még mindig buffolják
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 4 2012 12:16pm
arról nincs valami statisztika, hogy mennyi időt töltöttem csak ingame?
mert ami play timeot a steam ír, abban az afk is bennevan
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 4 2012 12:31pm
Quote (meatyowllegs @ Oct 4 2012 06:16pm)
arról nincs valami statisztika, hogy mennyi időt töltöttem csak ingame?
mert ami play timeot a steam ír, abban az afk is bennevan


ha 1000 ora alatt van, akkor az nem a te accod
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 4 2012 01:54pm
Quote (Karan2_Returned @ 4 Oct 2012 16:59)
Rate my build

http://4.imgland.net/S00EhqS.jpg


radi/10
invoker blink/10

szinvonal/10
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2012 01:56pm
Quote (ecneB @ 4 Oct 2012 21:54)
radi/10
invoker blink/10

szinvonal/10


Invoker blink+forcestaff a legjobb build.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 4 2012 02:01pm
Quote (ecneB @ Oct 4 2012 08:54pm)
radi/10
invoker blink/10

szinvonal/10


Igazat megvallva ennel szinvonalasabb gamet nem toltam meg DotA2-ben, HoN-ban az szokott lenni a legnagyobb bajom hogy valaki nem lasthitel eleg jol vagy nem vesz wardokat, itt meg az hogy fogalma sincs senkinek hogy mit is kene csinalnia.
Azt is kiprobaltam ~5 gamen keresztül hogy mindennel Dagont veszek, de ugy is nyertem.
Itt csak IHL-t jatszanak az ertelmes emberek, vagy egyaltalan nincsen ertelmes jatekos?
Go Back To Magyar Topic List
Prev11801811821831844683Next
Add Reply New Topic New Poll