d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev1180181182183184197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 772
Joined: Oct 10 2010
Gold: 1.57
Warn: 10%
Oct 30 2010 10:45am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 29 2010 11:16pm)
aha
csak engem meg aki kurvára ártatlan hűvösre basznak 22napra?
hát azért a kurva anyámat


ne sirj már, mindenki csak örült neki h nem voltál itt
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 31 2010 04:07am
Lajó! A képek szép nőkről topicba tényleg azért lett törölve a postom, mert kisatíroztam a csajnak a mellbimbóját?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 31 2010 04:19am
Quote (xGurke @ 31 Oct 2010 11:07)
Lajó! A képek szép nőkről topicba tényleg azért lett törölve a postom, mert kisatíroztam a csajnak a mellbimbóját?


Azért lett törölve -gondolom én-, mert premier plánban látszódott -igaz mellbimbó nélkül- a csupasz mell. Az enyém is törölve lett, amit nagy méretben postoltam.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 31 2010 04:29am
Quote (Genthor @ 31 Oct 2010 12:19)
Azért lett törölve -gondolom én-, mert premier plánban látszódott -igaz mellbimbó nélkül- a csupasz mell. Az enyém is törölve lett, amit nagy méretben postoltam.


mivel nem kaptatok warnt, elárulom, hogy ahol quotoltam ezt a képet az megmaradt :D
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 31 2010 04:32am
Quote (CyberPunk666 @ 31 Oct 2010 11:29)
mivel nem kaptatok warnt, elárulom, hogy ahol quotoltam ezt a képet az megmaradt :D


Ahol én quote-oltam Gurkét, az törölve lett. :D Máker vagy.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 5 2010 07:30am
Quote (Rezs @ Nov 5 2010 01:29pm)


ne lepődj meg ilyeneken
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 5 2010 07:31am
Quote (Rezs @ 5 Nov 2010 15:29)


A postodban nem voltál elég barátságos. Kérlek olvasd el újra az etikett megfelelő paragrafusait.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 5 2010 07:38am
Quote (josheide @ Nov 5 2010 01:31pm)
A postodban nem voltál elég barátságos. Kérlek olvasd el újra az etikett megfelelő paragrafusait.


kötelező barátságosnak lenni? ezt nem is tudtam, kedves tamás
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Nov 5 2010 08:14am
Quote (Rezs @ 5 Nov 2010 15:29)


legközelebb olyasmit írj, hogy: arézfánfütyülődet!!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1180181182183184197Next
Add Reply New Topic New Poll