d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1180818091810181118122724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Mar 31 2013 05:35am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Mar 2013 13:34)
meg-meg


Akkor nekem marad a vörös :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 31 2013 05:37am
Quote (Thomas Cross @ 31 Mar 2013 12:35)
Akkor nekem marad a vörös :D


fasza
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Mar 31 2013 05:44am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Mar 2013 13:37)
fasza


hívtam már az örökzöld sapkást de nem veszi fel
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Mar 31 2013 12:31pm
Most néztem hogy ha botok ellen nyomja az ember akkor is kap XPt. Ki fogom próbálni X botot beállítani magam ellen, aztán felállítani egy kemény védelmet, hagyni hogy lebányásszák a pályát és csak akkor ledarálni őket.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 31 2013 12:38pm
Quote (Thomas Cross @ 31 Mar 2013 20:31)
Most néztem hogy ha botok ellen nyomja az ember akkor is kap XPt. Ki fogom próbálni X botot beállítani magam ellen, aztán felállítani egy kemény védelmet, hagyni hogy lebányásszák a pályát és csak akkor ledarálni őket.


next level tactics
Member
Posts: 778
Joined: May 12 2012
Gold: 31.25
Mar 31 2013 12:42pm
tök véletlenül nincs valakinek sc1 broodwar cd keye amit megosztana velem? megjött a kedvem picit nosztalgiázni ^^
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Mar 31 2013 01:24pm
TvZ = 71-49 59.2% (+- 4.5%)

PvT = 51-62 45.1% (+- 4.7%)

PvZ = 72-59 55.0% (+- 4.3%)

----

T = 133-100 57.1% (+- 3.2%)

P = 123-121 50.4% (+- 3.2%)

Z = 108-143 43.0% (+- 3.1%

balance van

This post was edited by NerfHydraDPS on Mar 31 2013 01:25pm
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Mar 31 2013 01:41pm
Quote (Thomas Cross @ 31 Mar 2013 19:31)
Most néztem hogy ha botok ellen nyomja az ember akkor is kap XPt. Ki fogom próbálni X botot beállítani magam ellen, aztán felállítani egy kemény védelmet, hagyni hogy lebányásszák a pályát és csak akkor ledarálni őket.


jezusom te mennyi hulyeseget tudsz osszehordani..
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 31 2013 01:50pm
Quote (NerfHydraDPS @ 31 Mar 2013 20:24)
TvZ = 71-49 59.2% (+- 4.5%)

PvT = 51-62 45.1% (+- 4.7%)

PvZ = 72-59 55.0% (+- 4.3%)

----

T = 133-100 57.1% (+- 3.2%)

P = 123-121 50.4% (+- 3.2%)

Z = 108-143 43.0% (+- 3.1%

balance van


a sok patchzerg nem tud nyerni, mert mar nincs blwinfestor
latom te is csak diamond vagy
:)
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Mar 31 2013 01:52pm
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Mar 2013 20:50)
a sok patchzerg nem tud nyerni, mert mar nincs blwinfestor
latom te is csak diamond vagy
:)


????
Go Back To Magyar Topic List
Prev1180818091810181118122724Next
Add Reply New Topic New Poll