d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1180618071808180918102724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Mar 30 2013 06:25am
Quote (Thomas Cross @ Mar 30 2013 02:06pm)
Na! Én már hivatalosan is kijátszottam a HotS kampányt! Megvan belőle minden achievement, masteryk meg a kerriganesek is. :D


én nem sietem el, csak szép lassan. :) WoL-ben megvan mind brutalon és csak 3 achi hiányzik, a Lost Vikinges szarok. Azokra nincs lelkierőm.
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Mar 30 2013 07:32am
Quote (Rayen @ 30 Mar 2013 14:25)
én nem sietem el, csak szép lassan. :) WoL-ben megvan mind brutalon és csak 3 achi hiányzik, a Lost Vikinges szarok. Azokra nincs lelkierőm.


Azok tök könnyűek, nekem meglett program nélkül elsőre az arany. Utána még elvittem egy TerraTronig, rákúrtam az összes felspórolt bombám, vagy 15öt, lőttem még egy darabig meghalt és utána nekem is elég volt belőle. Fry úgy csinálta hogy szedett hozzá egy programot ami nagyon gyosran "nyomogatta" a spacet és úgy sokkal gyorsabban lőtt mintha csak nyomva tartotta volna, vagy kisúlyozza mint ép :P
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 30 2013 09:14am
Quote (Rayen @ 30 Mar 2013 14:25)
én nem sietem el, csak szép lassan. :) WoL-ben megvan mind brutalon és csak 3 achi hiányzik, a Lost Vikinges szarok. Azokra nincs lelkierőm.


én átéltem az érzést amikor 1 bossal a 3. achi előtt halsz meg (3 végigjátszás kell az achihoz amúgy)...

asszem valami 500k a fő achi és nekem valami ~490k körül van...
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Mar 30 2013 09:31am
Quote (CyberPunk666 @ 30 Mar 2013 17:14)
én átéltem az érzést amikor 1 bossal a 3. achi előtt halsz meg (3 végigjátszás kell az achihoz amúgy)...

asszem valami 500k a fő achi és nekem valami ~490k körül van...


jaja, direkt úgy van megcsinálva. Én még 4edszerre is végigvittem, de a 5ikbe nagyon nem volt kedvem belevágni
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Mar 30 2013 10:55am
Go cpt! Mondoconra :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 30 2013 11:35am
jók ezek a protoss all inek
és mégcsak loser bracket sincs :D
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Mar 30 2013 11:38am
Quote (Cpt_Ghost @ Mar 30 2013 07:35pm)
jók ezek a protoss all inek
és mégcsak loser bracket sincs :D


de 1 gémet legalább hoztál :D az se semmi
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 30 2013 11:39am
Quote (Rayen @ 30 Mar 2013 18:38)
de 1 gémet legalább hoztál :D az se semmi


lófasz, az elsőt sem kellett volna megnyernie, csak láma faszkodtam és elbasztam :(
az utolsó játékban meg proxy stargate voidray all in
hát gratulálok neki
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Mar 30 2013 11:40am
Quote (Cpt_Ghost @ Mar 30 2013 07:39pm)
lófasz, az elsőt sem kellett volna megnyernie, csak láma faszkodtam és elbasztam :(
az utolsó játékban meg proxy stargate voidray all in
hát gratulálok neki


úgy gondolta, rövidre fogja :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 30 2013 11:44am
Quote (Rayen @ 30 Mar 2013 18:40)
úgy gondolta, rövidre fogja :D


nyaljon be, pont amikor skyterranozni akarok :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1180618071808180918102724Next
Add Reply New Topic New Poll