Quote (Rayen @ 30 Mar 2013 14:25)
én nem sietem el, csak szép lassan.

WoL-ben megvan mind brutalon és csak 3 achi hiányzik, a Lost Vikinges szarok. Azokra nincs lelkierőm.
Azok tök könnyűek, nekem meglett program nélkül elsőre az arany. Utána még elvittem egy TerraTronig, rákúrtam az összes felspórolt bombám, vagy 15öt, lőttem még egy darabig meghalt és utána nekem is elég volt belőle. Fry úgy csinálta hogy szedett hozzá egy programot ami nagyon gyosran "nyomogatta" a spacet és úgy sokkal gyorsabban lőtt mintha csak nyomva tartotta volna, vagy kisúlyozza mint ép
