☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Starcraft Topic
Prev
1
1805
1806
1807
1808
1809
2724
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 366849
Replies: 27238
Track Topic
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#18061
Mar 21 2013 03:46pm
Quote (Thomas Cross @ Mar 21 2013 09:22pm)
Szívesen máskor is!
Már ennyivel is közelebb vagy! Várj mondok még egyet! Ne hagyd hogy megöljék a Dronejaid.
Remélem segítettem!
:D
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#18062
Mar 22 2013 10:16am
DS HOTS map egész jó előrelépés az 1338-hoz képest
még pár ilyen iteráció és elérik az SC1 szintet
Thomas Cross
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold
:
4,673.69
#18063
Mar 22 2013 01:32pm
Quote (Taszilo.^ @ 21 Mar 2013 23:46)
:D
Lehet ki is adok egy könyvet! az lenne a címe hogy: ThomasCross tanácsai, avagy út a Grand Masterig!
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#18064
Mar 23 2013 02:27pm
http://www.twitch.tv/crystallizelive
na lássuk
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#18065
Mar 28 2013 02:38pm
http://starcraft2.hu/2013/03/27/heart-of-the-swarm-kihagyott-jelenetek/
lel
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#18066
Mar 29 2013 08:44pm
aki amúgy nem játszana, az is tegye meg
Thomas Cross
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold
:
4,673.69
#18067
Mar 30 2013 03:13am
Quote (Anarkin @ 30 Mar 2013 04:44)
aki amúgy nem játszana, az is tegye meg
http://ws-dev.net/_public/a/sc2.png
Valszeg én játszottam volna, de azért kösz!
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#18068
Mar 30 2013 04:09am
Quote (Anarkin @ 30 Mar 2013 03:44)
aki amúgy nem játszana, az is tegye meg
http://ws-dev.net/_public/a/sc2.png
koszi!
Rayen
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold
:
0.00
#18069
Mar 30 2013 04:32am
Én már toltam ma. Majdnem kikaptam medium ai-tól
Thomas Cross
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold
:
4,673.69
#18070
Mar 30 2013 06:06am
Na! Én már hivatalosan is kijátszottam a HotS kampányt! Megvan belőle minden achievement, masteryk meg a kerriganesek is.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1805
1806
1807
1808
1809
2724
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact