d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1180518061807180818092724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 21 2013 03:46pm
Quote (Thomas Cross @ Mar 21 2013 09:22pm)
Szívesen máskor is! :D Már ennyivel  is közelebb vagy! Várj mondok még egyet! Ne hagyd hogy megöljék a Dronejaid. :) Remélem segítettem! :D


:D :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 22 2013 10:16am
DS HOTS map egész jó előrelépés az 1338-hoz képest

még pár ilyen iteráció és elérik az SC1 szintet
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Mar 22 2013 01:32pm
Quote (Taszilo.^ @ 21 Mar 2013 23:46)
:D :D


Lehet ki is adok egy könyvet! az lenne a címe hogy: ThomasCross tanácsai, avagy út a Grand Masterig! :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 23 2013 02:27pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Mar 29 2013 08:44pm
aki amúgy nem játszana, az is tegye meg

Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Mar 30 2013 03:13am
Quote (Anarkin @ 30 Mar 2013 04:44)
aki amúgy nem játszana, az is tegye meg

http://ws-dev.net/_public/a/sc2.png


Valszeg én játszottam volna, de azért kösz!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 30 2013 04:09am
Quote (Anarkin @ 30 Mar 2013 03:44)
aki amúgy nem játszana, az is tegye meg

http://ws-dev.net/_public/a/sc2.png


koszi!
Member
Posts: 2,587
Joined: Jan 16 2011
Gold: 0.00
Mar 30 2013 04:32am
Én már toltam ma. Majdnem kikaptam medium ai-tól
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Mar 30 2013 06:06am
Na! Én már hivatalosan is kijátszottam a HotS kampányt! Megvan belőle minden achievement, masteryk meg a kerriganesek is. :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1180518061807180818092724Next
Add Reply New Topic New Poll