d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1180418051806180718082724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 21 2013 12:16pm
Quote (Taszilo.^ @ 21 Mar 2013 19:05)
vegigjatszottam a kampanyt B)


hogy tetszett ?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 21 2013 12:59pm
Quote (josheide @ Mar 21 2013 07:16pm)
hogy tetszett ?


so-so
jim tul nagy szerepet kapott imo
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 21 2013 01:11pm
Quote (Taszilo.^ @ 21 Mar 2013 19:59)
so-so
jim tul nagy szerepet kapott imo


az egész sc2 róla meg kerriganről szól igazából, eddig legalábbis, de nem tudom igazából szerintem ez jó is így, de aztán kinek mi.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 21 2013 01:57pm
jatszottam 3 online meccset, unrankedek
3. gamebe gm ellenfel, mondom kurvajo, meg soha nem is csinaltam ezekbol az uj egysegekbol egyet se es mar gm ellen kell jatszanom
>matchmaking

e: level2 vs level38
xddddd

This post was edited by Taszilo.^ on Mar 21 2013 01:58pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 21 2013 01:58pm
Quote (Taszilo.^ @ 21 Mar 2013 20:57)
jatszottam 3 online meccset, unrankedek
3. gamebe gm ellenfel, mondom kurvajo, meg soha nem is csinaltam ezekbol az uj egysegekbol egyet se es mar gm ellen kell jatszanom
>matchmaking



>unranked
>jo matchmaking
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 21 2013 02:02pm
Quote (josheide @ Mar 21 2013 08:58pm)
>unranked
>jo matchmaking



elso game zvz, beszelgetunk, minden happy, rocs hydra jobb, mint rocs meg az a dolog ami bebujik a fold ala es onnan lo, de nem lurker, nyerek
masodik game zvz, 10pool vs speedling open, nekem hamarabb van speedlingem, nyerek
harmadik game zvz, gm opponent k.
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Mar 21 2013 02:04pm
Quote (Taszilo.^ @ 21 Mar 2013 22:02)
elso game zvz, beszelgetunk, minden happy, rocs hydra jobb, mint rocs meg az a dolog ami bebujik a fold ala es onnan lo, de nem lurker, nyerek
masodik game zvz, 10pool vs speedling open, nekem hamarabb van speedlingem, nyerek
harmadik game zvz, gm opponent k.


Az a Swarm Host, és annak tényleg csak nagy tömegben van értelme, de ha meg kifókuszolják akkor meg buktad a meccset
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 21 2013 02:12pm
Quote (Thomas Cross @ Mar 21 2013 09:04pm)
Az a Swarm Host, és annak tényleg csak nagy tömegben van értelme, de ha meg kifókuszolják akkor meg buktad a meccset


koszonom, de ezzel a tudassal meg nem leszek gm szinten ugy hogy fel eve nem jatszottam
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Mar 21 2013 02:22pm
Szívesen máskor is! :D Már ennyivel is közelebb vagy! Várj mondok még egyet! Ne hagyd hogy megöljék a Dronejaid. :) Remélem segítettem! :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 21 2013 02:36pm
Quote (Thomas Cross @ 21 Mar 2013 21:22)
Szívesen máskor is! :D Már ennyivel  is közelebb vagy! Várj mondok még egyet! Ne hagyd hogy megöljék a Dronejaid. :) Remélem segítettem! :D


:D :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1180418051806180718082724Next
Add Reply New Topic New Poll