Quote (Anarkin @ 18 Mar 2013 00:54)
kicsit visszahozzák az sc1-es időket, mikor 3 helyszínen fightoltak, és nem ilyen ball-game volt mint ez
sokkal jobb volt..
vouch.
bar mondjuk a dropok miatt is mindenki csak sir, hogyha tobb fronton kell lenned; multitask too hard.
This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 17 2013 05:57pm