Quote (ElCapitano @ 26 Aug 2014 10:25)
Erre szemernyi esély sincs, de legalább művelt büfés leszek. Közben is dolgozok, pénzbe nem kerül, élvezem akkor miért ne csinálnám? A tudás önmaga jutalma, random irodai melót meg ugyanannyi eséllyel találok mint egy magyar szakos vagy anglisztikás.
ja hát végülis makes sense, érdekes dolgok ezek, csak ja, ezzel konkrétan nem tudom hol lehet egyáltalán dolgozni. Mit melózol amúgy mellette?