d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1179180181182183327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 26 2014 03:24am
Quote (ElCapitano @ 26 Aug 2014 10:21)
sic est mi frater


amúgy no offense ede, de látod reaális esélyét, hogy ezzel eltudsz helyezkedni?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 26 2014 03:24am
Quote (ElCapitano @ 26 Aug 2014 11:21)
sic est mi frater


Quote (ElCapitano @ 26 Aug 2014 11:11)
bölcsészmérnök


btw mit fogsz vele kezdeni? Hol lehet elhelyezkedni? inb4 mcdonalds, komolyan kérdezem.

Quote (Rawen @ 26 Aug 2014 11:11)
nehéz rájönni


Szó szerint kell érteni ofc.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 26 2014 03:25am
Quote (Cpt_Ghost @ 26 Aug 2014 11:24)
amúgy no offense ede, de látod reaális esélyét, hogy ezzel eltudsz helyezkedni?


Erre szemernyi esély sincs, de legalább művelt büfés leszek. Közben is dolgozok, pénzbe nem kerül, élvezem akkor miért ne csinálnám? A tudás önmaga jutalma, random irodai melót meg ugyanannyi eséllyel találok mint egy magyar szakos vagy anglisztikás.

This post was edited by ElCapitano on Aug 26 2014 03:26am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 26 2014 03:27am
Quote (ElCapitano @ 26 Aug 2014 10:25)
Erre szemernyi esély sincs, de legalább művelt büfés leszek. Közben is dolgozok, pénzbe nem kerül, élvezem akkor miért ne csinálnám? A tudás önmaga jutalma, random irodai melót meg ugyanannyi eséllyel találok mint egy magyar szakos vagy anglisztikás.


ja hát végülis makes sense, érdekes dolgok ezek, csak ja, ezzel konkrétan nem tudom hol lehet egyáltalán dolgozni. Mit melózol amúgy mellette?
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 26 2014 03:28am
Quote (Cpt_Ghost @ 26 Aug 2014 11:27)
ja hát végülis makes sense, érdekes dolgok ezek, csak ja, ezzel konkrétan nem tudom hol lehet egyáltalán dolgozni. Mit melózol amúgy mellette?


Instantban melózok heti párszor , 700 huf/ óra kézbe.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 26 2014 03:29am
Quote (ElCapitano @ 26 Aug 2014 10:28)
Instantban melózok heti párszor , 700 huf/ óra kézbe.


az nem is rossz $$
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 26 2014 03:30am
Quote (ElCapitano @ 26 Aug 2014 11:25)
Erre szemernyi esély sincs, de legalább művelt büfés leszek. Közben is dolgozok, pénzbe nem kerül, élvezem akkor miért ne csinálnám? A tudás önmaga jutalma, random irodai melót meg ugyanannyi eséllyel találok mint egy magyar szakos vagy anglisztikás.


Lehetsz öreg gazdag picsák selyemfiúja. Oda kell az ilyen műveltség és biztos nem fizet rosszul.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 26 2014 03:33am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Aug 2014 11:30)
Lehetsz öreg gazdag picsák selyemfiúja. Oda kell az ilyen műveltség és biztos nem fizet rosszul.


Amúgy újságírást látom reális kenyérkeresetnek, sok dumb kommunikáció szakos kislány között végtelen műveltséggel csak kitűnök majd valahogy.

This post was edited by ElCapitano on Aug 26 2014 03:34am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 26 2014 03:34am
Quote (ElCapitano @ 26 Aug 2014 11:33)
Amúgy újságírás látom reális kenyérkeresetnek, sok dumb kommunikáció szakos kislány között végtelen műveltséggel csak kitűnök majd valahogy.


Selyemfiúskodsz pár évig, majd írsz egy botránykönyvet a gazdag picsák magánéletéről és beteges szexuális fantáziájukról, de csak célozgatva, de azért beazonosíthatóan.

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 26 2014 03:34am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Aug 26 2014 03:36am
Quote (CyberPunk666 @ 26 Aug 2014 11:34)
Selyemfiúskodsz pár évig, majd írsz egy botránykönyvet a gazdag picsák magánéletéről és beteges szexuális fantáziájukról, de csak célozgatva, de azért beazonosíthatóan.


Szexmániás klasszika-filológus.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1179180181182183327Next
Add Reply New Topic New Poll