d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1179180181182183257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,418
Joined: Jul 7 2009
Gold: 0.00
Dec 23 2010 07:18am
Quote (Baleee @ Dec 22 2010 07:24pm)
Mastadex hiró editorban, hogy lehet az itemeknek 'színt adni'?

pl mage plate piros legyen..

Meg req lvl-t hol állítom be a cuccoknak?


Színezni legjobb tudomásom szerint nem tudsz, legalábbis én még nem jöttem rá 4 év alatt, hogy kell. A lvl req már egyszerűbb. Ahol a magic tulajdonságokat állítod, a legalsó "not visble" sorban lesz az nv lvl requirements.
Member
Posts: 720
Joined: Jul 2 2009
Gold: 174.00
Dec 26 2010 09:15am
esett egy mp 15ed de 0 soc
larzuk mennyi soc-od tesz bele?
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Dec 26 2010 09:19am
Quote (Kore88 @ 26 Dec 2010 16:15)
esett egy mp 15ed de 0 soc
larzuk mennyi soc-od tesz bele?


Mp-be 3at.
Mindenbe a maximálisat teszi, és ez Mp esetében 3. :)

This post was edited by Fezmin on Dec 26 2010 09:21am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 26 2010 09:25am
Quote (Fezmin @ 26 Dec 2010 16:19)
Mp-be 3at.
Mindenbe a maximálisat teszi, és ez Mp esetében 3. :)


az itemlevel szerinti maxot, amit az határoz meg, hogy hol esett.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 26 2010 04:44pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 26 2010 04:25pm)
az itemlevel szerinti maxot, amit az határoz meg, hogy hol esett.


inb4 jön valaki és megmondja hogy mp csak norm act 5töl eshet és ott már 3at tesz bele
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 27 2010 12:36am
Quote (estamas @ 23 Dec 2010 15:18)
Színezni legjobb tudomásom szerint nem tudsz, legalábbis én még nem jöttem rá 4 év alatt, hogy kell. A lvl req már egyszerűbb. Ahol a magic tulajdonságokat állítod, a legalsó "not visble" sorban lesz az nv lvl requirements.


Azt megtaláltam. :/

Igazából már mind1, mert megcsináltam azt a videót, ami így is ütött, csak a hitelesség kedvéért jobb lett volna, ha az a pala shield zöld (chc). :D

Na mind1, de am még úgy is kiderítem, hogy azt hogyan lehet megoldani, mert kizárt, hogy nincs rá mód. Keresek vmi színes itemet és átböngészem a kódjait.
Member
Posts: 1,221
Joined: Sep 4 2008
Gold: 25.47
Dec 27 2010 03:15am
Quote (Baleee @ Dec 27 2010 06:36am)
Azt megtaláltam. :/

Igazából már mind1, mert megcsináltam azt a videót, ami így is ütött, csak a hitelesség kedvéért jobb lett volna, ha az a pala shield zöld (chc). :D

Na mind1, de am még úgy is kiderítem, hogy azt hogyan lehet megoldani, mert kizárt, hogy nincs rá mód. Keresek vmi színes itemet és átböngészem a kódjait.


lehet az alap képét kell megváltoztatni
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Dec 27 2010 11:52am
mit kell a dio parancsfajl eleresi utja utan irni ahhoz hogy hang nelkul menjen?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 27 2010 11:53am
Quote (Coolface @ 27 Dec 2010 18:52)
mit kell a dio parancsfajl eleresi utja utan irni ahhoz hogy hang nelkul menjen?


-nosound
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Dec 27 2010 03:47pm
Ha már megy a szájkarate a legritkább unique fegyverről. Esett-e már valakinek egy game-ben egy unique itemből kettő is (ami elméletileg lehetetlen ugye), ráadásul egy szörnyből?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1179180181182183257Next
Closed New Topic New Poll