d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1179180181182183232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 10 2010 07:49am

ez csak nekem új?
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
May 10 2010 08:03am
Quote (zenebuddhizmus @ 10 May 2010 14:49)
http://url.com/song.mp3
ez csak nekem új?

neked új, nekünk old ^^
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 10 2010 08:37am
Quote (zenebuddhizmus @ 10 May 2010 14:49)
http://url.com/song.mp3
ez csak nekem új?


Quote (banyek @ 25 Apr 2010 12:58)
soundcloud tag miért nincs még? Mondjuk a használhatatlan paul féle mp3 player helyett..


csak neked új :D

Lajo vagy valaki tényleg felvethetné végre soundcloud tag-et paulnak, oda legalább ingyen lehet feltölteni, normális skin, és minden külön programozás nélkül megy, mint youtube anno :D

This post was edited by banyek on May 10 2010 08:38am
Member
Posts: 1,727
Joined: Nov 17 2009
Gold: 13.28
May 15 2010 02:34am
Nekem szar a bnet?csak engem nem enged fel?
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 15 2010 05:33am
Quote (Rooland @ May 15 2010 08:34am)
Nekem szar a bnet?csak engem nem enged fel?


D2jsp Technikai Segítség
D2jsp Technikai Segítség
D2jsp Technikai Segítség
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 16 2010 04:36am
bump a soundcloudsos ötletre :cry:
Member
Posts: 18,060
Joined: May 16 2007
Gold: 1,620.29
Warn: 100%
May 17 2010 03:55pm
ha valakinek van donorforum accese és 5k fgt donol 100 dolláros csillagért mennyi fgt kap vissza?
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 17 2010 03:55pm
Quote (Frostler @ May 17 2010 10:55pm)
ha valakinek van donorforum accese és 5k fgt donol 100 dolláros csillagért mennyi fgt kap vissza?


3175fg = 100$ ( azaz ennyit küld vissza Paul )

http://forums.d2jsp.org/index.php?act=purchaseGold

This post was edited by Fezmin on May 17 2010 04:00pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 17 2010 11:59pm
Ha nem tudom milyen emailcimmel regisztraltam, hogyn tudok cserelni?

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=43842739&f=34&o=0#p291950753

This post was edited by CyberPunk666 on May 18 2010 12:02am
Member
Posts: 1,727
Joined: Nov 17 2009
Gold: 13.28
May 21 2010 02:39pm
axeba ki lehet rakni a last whist?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1179180181182183232Next
Closed New Topic New Poll