Quote (jarabekg @ 17 Jan 2015 14:58)
megint egszakertetted, hogy mi tortent, mikozben semmi ilyesmirol nem volt valojaban szo eloben
Tehát akkor már az is számít, hogy hol mondod?
A múltkor is előadtad hogy a pofon nem akkor csattant, de azért mások, akik ott voltak mondták, hogy előtte mondogattad, meg itt is.
Azért mert picivel később kaptad meg még te ugyanazt mondtad.
Nem semmi mennyi féle szabályt kell behozni, hogy kimosd magad.
Szóval az nem számít, amit a fórumon írsz, ha korábban mondtad az se, ha csak szóban bántasz az sem, te döntöd el, hogy ki ellentmondásos és te eldöntöd, hogy azt lehet cikizni

Mond ki nyíltan, hogy szerinted neked mindent lehet, és mindenki más primitív. Minek ezt itt csűrni-csavarni.
^^
This post was edited by CyberPunk666 on Jan 17 2015 07:03am