d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Est-ce Que Tu Est Charlie? > Mit Gondolsz A Szolasszabadsagrol
Prev1171819202143Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 17 2015 07:02am
Quote (jarabekg @ 17 Jan 2015 14:58)
megint egszakertetted, hogy mi tortent, mikozben semmi ilyesmirol nem volt valojaban szo eloben


Tehát akkor már az is számít, hogy hol mondod?
A múltkor is előadtad hogy a pofon nem akkor csattant, de azért mások, akik ott voltak mondták, hogy előtte mondogattad, meg itt is.
Azért mert picivel később kaptad meg még te ugyanazt mondtad.

Nem semmi mennyi féle szabályt kell behozni, hogy kimosd magad.

Szóval az nem számít, amit a fórumon írsz, ha korábban mondtad az se, ha csak szóban bántasz az sem, te döntöd el, hogy ki ellentmondásos és te eldöntöd, hogy azt lehet cikizni :D
Mond ki nyíltan, hogy szerinted neked mindent lehet, és mindenki más primitív. Minek ezt itt csűrni-csavarni.

^^

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 17 2015 07:03am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 17 2015 07:02am
Quote (ZaturekManfred @ 17 Jan 2015 13:35)
Amúgy el sem tudom képzelni milyen rohadt helyzetben lehet a mostani kor iskolás gyereke, ha nem fogadja be a közösség, és még egy-két jarabekg féle ember is akad, aki nap-mint nap megalázza.

És ugye most már a tanár sem tehet rendet, mert neki nem szabad a diákokhoz nyúlni. :D


mert akkor ha megverne pár bullyt meg a tanár is megverné őket akkor befogadnák és nem csak jobban utálnák igaz? :D
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Jan 17 2015 07:03am
Quote (CyberPunk666 @ Jan 17 2015 03:02pm)
Tehát akkor már az is számít, hogy hol mondod?
A múltkor is előadtad hogy a pofon nem akkor csattant, de azért mások, akik ott voltak mondták, hogy előtte mondogattad, meg itt is.
Azért mert picivel később kaptad meg még te ugyanazt mondtad.

Nem semmi mennyi féle szabályt kell behozni, hogy kimosd magad.

Szóval az nem számít, amit a fórumon írsz, ha korábban mondtad az se, ha csak szóban bántasz az sem, te döntöd el, hogy ki ellentmondásos és te eldöntöd, hogy azt lehet cikizni :D

^^


His world, his rules.

Quote (Cpt_Ghost @ Jan 17 2015 03:02pm)
mert akkor ha megverne pár bullyt meg a tanár is megverné őket akkor befogadnák és nem csak jobban utálnák igaz? :D


Volt olyan tanárom, aki el tudta volna érni. :D

This post was edited by ZaturekManfred on Jan 17 2015 07:04am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 17 2015 07:07am
látom lemaradtam a főlángolásról, így már nem is aktuális bármit beírjak a topikkal kapcsolatban

de röhögök
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 17 2015 07:07am
Quote (ZaturekManfred @ 17 Jan 2015 14:03)
His world, his rules.



Volt olyan tanárom, aki el tudta volna érni. :D


Biztos elokelo helyen van a volt iskolad az orszag iskolainak rangsoraban.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 17 2015 07:10am
Ha Nagy Feró bemenne a Blik szerkesztőségébe és halomra lőné az újságírókat, mert szapulták a feleségét, az terrorizmus lenne, vagy "csak" vérengzés/gyilkosság/akármi?

This post was edited by beni on Jan 17 2015 07:10am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 17 2015 07:10am
Quote (josheide @ Jan 17 2015 03:07pm)
Biztos elokelo helyen van a volt iskolad az orszag iskolainak rangsoraban.


mert x jegy átlaga bizonyára megmondja, hogy ott jó tanárok vannak és jó-e a közösség, az, hogy mi a jó iskola, nem csak a kitermelt átlagtól függ

ha két hétig fosok meg két hétig szorulásom van, az átlag lehet jó, de az eredmény nem biztos

This post was edited by Jancsipapa on Jan 17 2015 07:13am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 17 2015 07:11am
Quote (Jancsipapa @ 17 Jan 2015 14:10)
mert x jegy átlaga bizonyára megmondja, hogy ott jó tanárok vannak és jó-e a közösség, az, hogy mi a jó iskola, nem csak az kitermelt átlagtól függ

ha két hétig fosok meg két hétig szorulásom van, az átlag lehet jó, de az eredmény nem biztos


Az iskolak rangsorat meg szerencse, hogy nem a jegyek atlagaibol szamoljak.
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Jan 17 2015 07:11am
Quote (josheide @ Jan 17 2015 03:07pm)
Biztos elokelo helyen van a volt iskolad az orszag iskolainak rangsoraban.


Megint támadsz, amikor nem futja másra. Rossz szokásod.

Amúgy 89-ben az első általános iskola volt, ha jól emlékszem megye szinten, ahol angol szakos osztály indult, szóval abban az időben jó iskolának számított. A szüleim inkább behordtak kocsival és nem az 50 méterre lévőbe írattak be.

Az biztos, hogy te már képtelen lennél abban az időben élni (jogfosztottan), mint ahogy az is, hogy nem rohangált ennyi kretén az utcákon.

This post was edited by ZaturekManfred on Jan 17 2015 07:13am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 17 2015 07:13am
Quote (ZaturekManfred @ 17 Jan 2015 14:11)
Megint támadsz, amikor nem futja másra. Rossz szokásod.

Amúgy 89-ben az első általános iskola volt, ha jól emlékszem megye szinten, ahol angol szakos osztály indult, szóval abban az időben jó iskolának számított. A szüleim inkább behordtak kocsival és nem az 50 méterre lévőbe írattak be.

Az biztos, hogy te már képtelen lennél abban az időben élni, mint ahogy az is, hogy nem rohangált ennyi kretén az utcákon.


Nem, ez az egy biztos.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171819202143Next
Add Reply New Topic New Poll