Quote (Baleee @ 6 Nov 2014 21:53)
Mind a kettot.
Autobol nem tudom, leginkabb az kell nekem, hogy combi legyen, es normalis (nagy) meretu csomagter, nem tudok peldat hozni.
Az igazi seggfeszitos, bornadragos csopper meg regi almom, na jo nem feltetlen, de pl Harley Dynaja regota tetszik (ofc, amiota van SoA), ha nem is olyat konkretan, de hasonlo stilusut szeretnek egyszer.

nekem is nagy álmom egy fasza chopper, még gyűjtöm rá a pénzt... na meg le kéne tenni a korlátlan A-t. az nyári projekt lesz.