d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Auto Vs. Motor
Prev1171819
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Nov 6 2014 04:17pm
Quote (Baleee @ 6 Nov 2014 21:53)
Mind a kettot.

Autobol nem tudom, leginkabb az kell nekem, hogy combi legyen, es normalis (nagy) meretu csomagter, nem tudok peldat hozni.

Az igazi seggfeszitos, bornadragos csopper meg regi almom, na jo nem feltetlen, de pl Harley Dynaja regota tetszik (ofc, amiota van SoA), ha nem is olyat konkretan, de hasonlo stilusut szeretnek egyszer.


:D
nekem is nagy álmom egy fasza chopper, még gyűjtöm rá a pénzt... na meg le kéne tenni a korlátlan A-t. az nyári projekt lesz.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 6 2014 04:21pm
Quote (Baleee @ Nov 6 2014 08:53pm)
Mind a kettot.

Autobol nem tudom, leginkabb az kell nekem, hogy combi legyen, es normalis (nagy) meretu csomagter, nem tudok peldat hozni.

Az igazi seggfeszitos, bornadragos csopper meg regi almom, na jo nem feltetlen, de pl Harley Dynaja regota tetszik (ofc, amiota van SoA), ha nem is olyat konkretan, de hasonlo stilusut szeretnek egyszer.


Octavia kombi
sztem annak a seggebe egy koporso is beleferne
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Nov 6 2014 04:39pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 6 Nov 2014 23:18)
Én azzal járok nagyjából mindenhova, ahova csak lehet... csak itt az ősz és a hideg... ehhez meg nincs megfelelő öltözékem, de lehet majd beszerzek valami thermo cuccot, elég hasznos lenne. :P


egyik tanárom biciklivel jár egyetemre annak ellenére, h kurvára izzadós -> bestest feel reggel 8-kor arra bemenni órára, h kibaszott büdös. nem értem, h nem érzi magán, h egész nap kurvára büdös. vagy hogy nem szól neki senki... mondjuk akikkel egy irodában van..
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 6 2014 04:40pm
Quote (zsansaccount @ Nov 6 2014 11:39pm)
egyik tanárom biciklivel jár egyetemre annak ellenére, h kurvára izzadós -> bestest feel reggel 8-kor arra bemenni órára, h kibaszott büdös. nem értem, h nem érzi magán, h egész nap kurvára büdös. vagy hogy nem szól neki senki... mondjuk akikkel egy irodában van..


:wacko:
en regen vittem magammal valtoruhat, mikor egyetemre cangaval mentem
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,659.88
Trader: Trusted
Nov 6 2014 04:47pm
Quote (Taszilo.^ @ 7 Nov 2014 00:40)
:wacko:
en regen vittem magammal valtoruhat, mikor egyetemre cangaval mentem


Nah igen... arról nem is beszélve, hogy ha tanár, akkor lezuhanyozhatna mielőtt bemegy előadást tartani. Legalábbis a lehetőség - gondolom - adott lenne.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 7 2014 10:49am
Quote (Taszilo.^ @ 7 Nov 2014 00:40)
:wacko:
en regen vittem magammal valtoruhat, mikor egyetemre cangaval mentem


En is faszra vetkoztem mindig amikor beongaval mentem be es atvedlettem a bringas ruhabol frakkba.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171819
Add Reply New Topic New Poll