d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi A Velemenyed Az Evoluciorol? > Izmos Vitatopic
Prev11718192021Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Nov 4 2014 09:48am
Quote (MarcusD @ Nov 4 2014 03:58pm)
szerintem az utolsó opció a legvalószínűbb

amúgy mi a különbség a micro és a macro evolúció között?


microevolution pl a fajnemesítés, alfajok szétválasztása-önállósítása, evolution egy adott faj keretei között

macroevolution az az ugrás a fajok között: hogy lesz egysejtűből többsejtű, abból gerinces, abból főemlős, abból előember stb stb

sok biológus van, aki, szerintem tévesen, tagadja a makroevolúciót, a teremtő Istenben, az intelligens tervezésben meg ilyen hülyeségekben hisz

De szerintem a makroevolúció is "magától" volt, csak ma még nem értjük minden lépését. idővel lesz rá olyan magyarázat, amihez nem kell "Isten"

mondom ezt én, a mindennapi imádkozó, rendszeres templomjáró :)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 4 2014 09:50am
Quote (TuskesVanek @ Nov 4 2014 03:19pm)
volt erről már számtalan topik, sehol nem volt egyöntetű döntés arról hogy elmenjek

ha jól emlékszem ilyen 3x-6x százalék volt az igen-nem, még úgy is, hogy az összes hater behívta a külföldi havert szavazni, meg hozta a multiját (mert amúgy nyilván 120 aktív fórumozó van itt xD)

szóval ne pattogjál pls


De kit erdekel a vote? Epp ezaz h arra minden nyomorek szavazhat
az szamit ami a forumon tortenik en nem emlekszek egyetlen olyan emberre/kommentre ahol a te partodat fogna barki is, ever
rekt
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 4 2014 10:05am
Quote (Vismajor @ 4 Nov 2014 16:50)
De kit erdekel a vote? Epp ezaz h arra minden nyomorek szavazhat
az szamit ami a forumon tortenik en nem emlekszek egyetlen olyan emberre/kommentre ahol a te partodat fogna barki is, ever
rekt



En nem bannam ha vanek integralodna
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 4 2014 10:12am
Quote (josheide @ Nov 4 2014 05:05pm)
En nem bannam ha vanek integralodna


Jó de te a gyerekeidet is buziknak adnád
irreleváns
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 11:03am
Quote (Vismajor @ Nov 4 2014 04:50pm)
De kit erdekel a vote? Epp ezaz h arra minden nyomorek szavazhat
az szamit ami a forumon tortenik en nem emlekszek egyetlen olyan emberre/kommentre ahol a te partodat fogna barki is, ever
rekt


nem baj, nem vagyok sértődős
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 4 2014 01:23pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2014 01:25pm
Quote (Eoghan @ Nov 4 2014 07:23pm)
http://kepfeltoltes.hu/141104/god_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


louie c.k.
comedian/masturbator
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 4 2014 01:42pm
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Nov 2014 13:04)
de legalább cp olvasná már el, hogy mi van a topicokban, ha az ügyeletes nyomorékok nem teszik, mielőtt bejönne whiteknightolni
toldiszenyortól megkaptam a heti rákadagomat a poltopikból is már.


Még mindig az a véleményem, hogy ha képes lettél volna továbbgörgetni, akkor ez a topic lehetett volna egy jó beszélgetés helyszíne.
De mivel te nem voltál képes simán ignorálni, sőt egyenesen muszáj volt valakit lefogyatékosoznod, ezért a következő 4 oldal az masszív hányás.

Egyszerűen csak vagy kussolni kellene vagy pedig normálisan elmondani. Ha reménytelennek ítéled, akkor görgess tovább.
Pontosan tudtad előre, hogy a beszólásodból ez lesz. Mindenki tudja/tudta.

Szétbaszol egy csomó topicot a hülye szélmalomharcoddal, hogy te akkor is körbefogyatákosozod őket, hiába megy szarrá tőle minden topic.

Vanek tényleg elég idegesítően viselkedik sokszor, de te direkt szítod is a tüzet mindenhol. Leszarsz mindenkit, csak kihányhasd a napi beszólásaidat nekik.

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 4 2014 01:45pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2014 02:23pm
Quote (CyberPunk666 @ 4 Nov 2014 20:42)
Még mindig az a véleményem, hogy ha képes lettél volna továbbgörgetni, akkor ez a topic lehetett volna egy jó beszélgetés helyszíne.
De mivel te nem voltál képes simán ignorálni, sőt egyenesen muszáj volt valakit lefogyatékosoznod, ezért a következő 4 oldal az masszív hányás.

Egyszerűen csak vagy kussolni kellene vagy pedig normálisan elmondani. Ha reménytelennek ítéled, akkor görgess tovább.
Pontosan tudtad előre, hogy a beszólásodból ez lesz. Mindenki tudja/tudta.

Szétbaszol egy csomó topicot a hülye szélmalomharcoddal, hogy te akkor is körbefogyatákosozod őket, hiába megy szarrá tőle minden topic.

Vanek tényleg elég idegesítően viselkedik sokszor, de te direkt szítod is a tüzet mindenhol. Leszarsz mindenkit, csak kihányhasd a napi beszólásaidat nekik.


ez egy semmire nem jo spamtopiknak indult alapbol
a poltopikban hozza se szolok a faszsagaihoz, csak a fejemet fogom
ne whiteknightoljal mar mert kurvara nem jogos
telibe leszarom vanek vergődését, nem tartanak pisztolyt a fejéhez, hogy itt rontsa a levegőt
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 4 2014 02:31pm
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 4 2014 09:23pm)
ez egy semmire nem jo spamtopiknak indult alapbol
a poltopikban hozza se szolok a faszsagaihoz, csak a fejemet fogom
ne whiteknightoljal mar mert kurvara nem jogos
telibe leszarom vanek vergődését, nem tartanak pisztolyt a fejéhez, hogy itt rontsa a levegőt


Nekem ez fájt volna ha én lennék az op
Go Back To Magyar Topic List
Prev11718192021Next
Add Reply New Topic New Poll