d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev1171819202141Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2014 10:05am
Quote (Senee @ Oct 12 2014 04:02pm)
ahelyett, hogy mindenki megbékélne a másikkal; már megint ez megy
ezért tart a világ ott ahol


mert te aztán rengeteget teszel a megbékélésért, meg hogy haladjon valamerre a világ
ja nem
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 12 2014 10:07am
Quote (Senee @ Oct 12 2014 05:02pm)
ahelyett, hogy mindenki megbékélne a másikkal; már megint ez megy
ezért tart a világ ott ahol


ő meg a másik eset


amíg ricinek az a fake identitása hogy ő mennyire rendes meg jóarc meg szegény áldozat, addig seneenek az hogy ő mennyire megértő meg világbéke meg szeretet, ja meg persze az áldozat szerep itt is megvan. kár hogy elég gyorsan összeomlik az egész dolog ha valaki intellektuálisabb módon kérdőre vonja, érdekes módon benivel szemben már nemvolt ennyire megértő egyből, csak utólag korrigált vagy 1 óra elteltével de azért látszott hogy eléggé meglett sértve az egoja.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 10:07am
Quote (beni @ Oct 12 2014 05:59pm)
5 perccel később linkelik a topicot, amiben mindenkinek ezt írja, de meg is van a magyarázat:


Remek, sajnalom ha ubit vagy rofipofit megbantottam sbban a ropikban, nem kivanom a halalukat)))

Ettol fuggetlenul mate meg mindig elmebeteg, aki nem fogja fel mit csinal. Hiaba probalja beallitani az ellenkezojet, lol, idejon es megmagyarazza meg szepiti a dolgokat. Nem tudom te olvastad e a balatoni tortenetet.
Szerintem teljesen fair ajanlatot tettem neki. Csak egyszeri alkalom volt pillanatyni jokedvemben, mostmar nem all, sok szep modja van meg annak h visszaadjam))k, azota is ez a kedvencem
http://en.m.wikipedia.org/wiki/Scaphism

Mi a velemenyed beni? :)

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 10:09am
Quote (xGurke @ Oct 12 2014 04:05pm)
mert te aztán rengeteget teszel a megbékélésért, meg hogy haladjon valamerre a világ
ja nem


:XD

de én azért nem mert ilyen a világ

és 10% pisál szembe 30%al meg a maradék 60%-al aki meg szarik mindenre rá

minek küzdeni
egy egész életet beleölni abba, hogy kilencszeres túlerő ellen küzdj
felesleges
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 10:09am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 12 2014 06:05pm)
Ricinek esze agaban sincs megbekelni masokkal, mivel felsöbbrendü lenynek kepzeli magat.


En szivesen megbekelnek mindenkivel, amit irtal sajnos inkabb a masik felre igaz, ezert nem megy a dolog :) de itt az alkalom meg is kerdezheted tole.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 12 2014 10:11am
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 05:07pm)
Remek, sajnalom ha ubit vagy rofipofit megbantottam sbban a ropikban, nem kivanom a halalukat)))

Ettol fuggetlenul mate meg mindig elmebeteg,  aki nem fogja fel mit csinal. Hiaba probalja beallitani az ellenkezojet, lol, idejon es megmagyarazza meg szepiti a dolgokat. Nem tudom te olvastad e a balatoni tortenetet.
Szerintem teljesen fair ajanlatot tettem neki. Csak egyszeri alkalom volt pillanatyni jokedvemben, mostmar nem all, sok szep modja van meg annak h visszaadjam))k, azota is ez a kedvencem
http://en.m.wikipedia.org/wiki/Scaphism

Mi a velemenyed beni? :)



ezis egy jó példája azért ennek a dolognak amit leírtam.

megpróbálom beállítani az ellenkezőjét azzal hogy idejövök és megmagyarázom és szépítem a dolgokat ---> idejövök és leírom hogy valóban mindenben hibás voltam és vállalom a felelősséget (persze nemfogom hagyni hogy szétverje a fejem önként és dalolva lol), neki is elmondtam ugyanezt, ez neki az hogy én megpróbálom szépíteni.

igazából mondjuk csak azért jöttem ide hogy leírjam a gecimenő diagnózisaimat beninek hogy ne pazarolja fölöslegesen az idejét lol. annyi idő elteltével amennyit ő nem volt itt hajlamos az ember megszépíteni meg elfelejteni a dolgokat, például azt hogy seneenek és ricinek kár bármilyen rávilágítást is megpróbálni mutatni a saját dolgaikra, úgysem veszik észre magukat
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2014 10:13am
Quote (Senee @ Oct 12 2014 04:09pm)
:XD

de én azért nem mert ilyen a világ

és 10% pisál szembe 30%al meg a maradék 60%-al aki meg szarik mindenre rá

minek küzdeni
egy egész életet beleölni abba, hogy kilencszeres túlerő ellen küzdj
felesleges


szánalmas
unalmas
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 12 2014 10:14am
Quote (xGurke @ Oct 12 2014 05:13pm)
szánalmas
unalmas


>elolvasni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2014 10:14am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 12 2014 04:14pm)
>elolvasni


>elolvastam
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 10:15am
Quote (xGurke @ Oct 12 2014 04:13pm)
szánalmas
unalmas


akárcsak a világ maga
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171819202141Next
Add Reply New Topic New Poll