Quote (Jancsipapa @ 9 Oct 2014 13:17)
gondolom akkor te 100% mindennel egyetértesz, amit mondjuk az általad preferált párt és minden tagja csinál (nem tudom, hova húzol egyébként)
Nincs olyan part akivel azonosulni tudtam, (reszben) ezert nem is szavaztam. Meg mert kulfoldon voltam es messze volt a kovetseg.....
De mikor a partokat merlegeltem akkor azert voltak olyanok, amiknek a legtobb alapveto elvevel azonosulni tudtam, meg ha a szemelyekkel nem is (DK) vagy olyanok amik nekem tetszo konkret javaslatokkal kampanyoltak (MSZP).
A jobbiknak is vannak elvetve jo javaslatai amiket el tudnek fogadni, de tulsagosan fundamentalis eleme a partnak a rasszizmus, ezert nem tudnam tamogatni.