d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mjuzik Topik
Prev1171819202143Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 06:21am
Quote (TuskesVanek @ Oct 9 2014 12:18pm)
mesélj még gürgü, olyan jó nézni ahogy próbálkozol és vergődsz minden nap :)

tudod, nálam ezért nem leszel soha blokkolva kis bolondom :)


folytasd a politikai nézeteid kifejtését kérlek :D KÖNYÖRGÖM
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 9 2014 06:21am
Quote (Jancsipapa @ 9 Oct 2014 13:17)
gondolom akkor te 100% mindennel egyetértesz, amit mondjuk az általad preferált párt és minden tagja csinál (nem tudom, hova húzol egyébként)


Nincs olyan part akivel azonosulni tudtam, (reszben) ezert nem is szavaztam. Meg mert kulfoldon voltam es messze volt a kovetseg.....

De mikor a partokat merlegeltem akkor azert voltak olyanok, amiknek a legtobb alapveto elvevel azonosulni tudtam, meg ha a szemelyekkel nem is (DK) vagy olyanok amik nekem tetszo konkret javaslatokkal kampanyoltak (MSZP).

A jobbiknak is vannak elvetve jo javaslatai amiket el tudnek fogadni, de tulsagosan fundamentalis eleme a partnak a rasszizmus, ezert nem tudnam tamogatni.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 06:22am
Quote (xGurke @ Oct 9 2014 01:21pm)
folytasd a politikai nézeteid kifejtését kérlek :D KÖNYÖRGÖM


Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 9 2014 06:23am
btw hogy ontopikok is legyunk, meg egy kis zene:



credits to anamy
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 06:23am
jó látni hogy jön az értelmiségi utánpótlás a jobbik szavazóinak
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 06:23am
Quote (Jancsipapa @ Oct 9 2014 02:17pm)
gondolom akkor te 100% mindennel egyetértesz, amit mondjuk az általad preferált párt és minden tagja csinál (nem tudom, hova húzol egyébként)


Nem is ertem, en ugy erzem egyik part irant se vagyok elfogult. Soha nem is ugy neztem h na most en erre szavazok mert..., hanem mindig valamelyik ellen szavaztam a masik eselyesre. Reszben ezert fogok kovetkezo valasztason a jobbikra
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 06:24am
Quote (xGurke @ Oct 9 2014 01:23pm)
jó látni hogy jön az értelmiségi utánpótlás a jobbik szavazóinak


vergődj még kis bolondom :)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 06:24am


11/10

This post was edited by xGurke on Oct 9 2014 06:24am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 9 2014 06:24am
Quote (lacketto @ 9 Oct 2014 13:20)
vajon mikor zárják be ezt a topicot


próbálom mederben tartani a side-postjaimmal, de nem tudom meddig bírom

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 06:25am
ezt a topicot kinyomtatom
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171819202143Next
Add Reply New Topic New Poll