Quote (RRC @ 7 Aug 2014 17:16)
pedig tényleg pesti szokás, de már médiában is hallottam, szóval ez a standard, még ha nem is helyes
szokjátok meg
en ugy ertettem hogy pesttol nyugatra mindenhol szokas, en se voltam itt meg tavaly elott, csak kirandulason kb