Quote (putincykavodka @ Jul 31 2014 05:06pm)
Jo nyomorekok vagytok meg kell hagyni, sajnos mate ilyen kislany mar megint h ketten elmondjak a velemenyuket es o meg: jo akkor nem postolok inkabb, nemrossz, megerte itt bogni mindenkinek
rici a kegyetlen