d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Van Itt Olyan Aki Járt > Elterelésre?
Prev1171819202140Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jul 21 2014 04:09am
esetleg még éces lehetsz tőle
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 21 2014 04:15am
kezdem már érteni miért támogatják egyre többen a legalizálást

szóval elvileg ha nem füstölve viszed be hanem mondjuk süteményben, szinte nulla szervi kárt okoz, ellentétben az alkohollal, és ha jól tudom agressziót sem szül pl. részeg emberek hajlamosabbak kötekedni, verni a családot stb.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 21 2014 04:15am
Quote (TuskesVanek @ 21 Jul 2014 11:15)
kezdem már érteni miért támogatják egyre többen a legalizálást

szóval elvileg ha nem füstölve viszed be hanem mondjuk süteményben, szinte nulla szervi kárt okoz, ellentétben az alkohollal, és ha jól tudom agressziót sem szül pl. részeg emberek hajlamosabbak kötekedni, verni a családot stb.


Jaja, es meg csomo mas pozitiv tarsadalmi hatasa is van a fu legalizaciojanak. Ha erdekel van ezekrol ket egesz jo irasom.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 21 2014 04:18am
Quote (josheide @ Jul 21 2014 11:15am)
Jaja, es meg csomo mas pozitiv tarsadalmi hatasa is van a fu legalizaciojanak. Ha erdekel van ezekrol ket egesz jo irasom.


érdekel, jöhet
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 21 2014 04:19am
Quote (TuskesVanek @ Jul 21 2014 12:15pm)
kezdem már érteni miért támogatják egyre többen a legalizálást

szóval elvileg ha nem füstölve viszed be hanem mondjuk süteményben, szinte nulla szervi kárt okoz, ellentétben az alkohollal, és ha jól tudom agressziót sem szül pl. részeg emberek hajlamosabbak kötekedni, verni a családot stb.


ja, elméletileg enni kéne, mert úgy a legkevésbé káros, vagy a vaporizálás is jó alternatíva, mert nem hevíti olyan hőmérsékletre a zöldet, hogy karcogének keletkezzenek, csak a gőzét szívod


viszont 18 év alatt biztos nem engedélyezném a használatát ennek se

This post was edited by Saenchai on Jul 21 2014 04:21am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 21 2014 04:21am
Quote (TuskesVanek @ 21 Jul 2014 10:47)
alkoholista alatt azt értettem, aki rállt egy rendszeresen bevitt alkoholmennyiségre pl. minden nap megissza a két sör két féldecit mert anélkül remegne a keze, ingerült lesz, nem bírja a munkát stb.

szóval akkor elméletileg egy rendszeres fűfogyasztó nem akad ki, ha nem jut anyaghoz? vagy egy idő után ő is csak azért szív, mert kell neki az az állapot?


igazából én normális cigaretta nélkül nem bírok ki 2 órát, szóval van affinitásom a függőségekre.. (például egy Fornetti előtt nem bírok eljönni anélkül, hogy ne vegyek egy májas izét -- komolyan)

de mikor hollandiában 3 hétre beköltözök a cukrászdába és folyamatosan alldayerryday eszem a világ legjobb sütijeit, utána eszembe se jut hogy mennyire csokisak voltak, mindaddig amíg nem jutok el újra hollandiába

és én már 5 éve édesszájú vagyok -- mondjuk most fél éve fogyókúrázom, mert épp az ellenkezője a helyzet mint amit gondolna az ember: én feszkó alatt megoldom a dolgokat, és csak nyugalmi időben repülök külföldre -- felelős használat heh

Quote (TuskesVanek @ 21 Jul 2014 11:15)
kezdem már érteni miért támogatják egyre többen a legalizálást

szóval elvileg ha nem füstölve viszed be hanem mondjuk süteményben, szinte nulla szervi kárt okoz, ellentétben az alkohollal, és ha jól tudom agressziót sem szül pl. részeg emberek hajlamosabbak kötekedni, verni a családot stb.


mondjuk én a sütit jelképesen értettem

mint ahogy minden mást is
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 21 2014 04:21am
Quote (TuskesVanek @ 21 Jul 2014 11:18)
érdekel, jöhet


Pm valami email cimet.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 21 2014 04:26am
Quote (Saenchai @ 21 Jul 2014 11:19)
ja, elméletileg enni kéne, mert úgy a legkevésbé káros, vagy a vaporizálás is jó alternatíva, mert nem hevíti olyan hőmérsékletre a zöldet, hogy karcogének keletkezzenek, csak a gőzét szívod


viszont 18 év alatt biztos nem engedélyezném a használatát ennek se


18 év alatt igazából még a dohányboltost is szó szerint megverném ha cigit ad el, mert a legroszabb szokás amit mindenki csak menőzésből kezd el
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 21 2014 04:29am
Quote (Anarkin @ 21 Jul 2014 12:26)
18 év alatt igazából még a dohányboltost is szó szerint megverném ha cigit ad el, mert a legroszabb szokás amit mindenki csak menőzésből kezd el


látom nagyon értesz hozzá, kár hogy nem így van
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 21 2014 04:29am
Quote (MarcusD @ Jul 21 2014 10:29am)
látom nagyon értesz hozzá, kár hogy nem így van


keserű az élet mi, nem bírják szegények
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171819202140Next
Add Reply New Topic New Poll