Quote (RRC @ Jul 14 2014 09:43pm)
holnaptól csak hasznos dolgot csinálhatsz hátralevő életedben
fogyj le 70 kilót, válts munkahelyet és logout
:XD
ha 70 kilot fogynék lennék 36
válts munkahelyet meg nem így működik egy csicska érettségivel innen kb mehetnék vmi gyárba szalag mellé 20 ezerrel többért
akkor már inkább ülök, kényelmesen vagyok és nem füttyszóra megyek wcre
logoutot már próbáltam de nem bírom ki
szal jah
ha próbálom se megy hasznosnak lenni
az lenne jó tényleg fejbelőne vki
lol amugy mikor fejbelőttek hátraestem és igy éreztem ahogy vérrel telik meg az arcüregem meg igy nyelem és fulladok még annyi volt bennem, hogy oldalra forduljak
amit már lehet csak a takony miatt éreztem mert hanyatt feküdtem.. aztán utána fel is keltem
tök örülnék fejbelőne vki
nem akar itt vki embertölni?!
elmegyek arra a helyre ahova mondjátok szal nem kell hullát cipelni/előre kiáshattok vhol egy lyukat
itthon mikor elmegyek meg azt mondom, hogy lelépek külföldre szal ha rendőrség érdeklődik anyánál mit tud akkor mondja külföldre ment azóta nem hallottam és akkor a rendőrség se a pusztába a kukoricás közepén kezd el keresni hanem felagya mert nem fog angliába jönni értem (ahol nem is vagyok :XD)