d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > írd Le Hogy Mit álmodtál Ma/tegnap Este
Prev1171819202122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2014 03:26pm
tegnap vagy tegnapelőtt hajnalban arra keltem, hogy tiszta geci volt a boxerem de nem emlékszem mit álmodtam

This post was edited by Rawen on Jul 14 2014 03:26pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jul 14 2014 03:27pm
Quote (Rawen @ 14 Jul 2014 23:26)
tegnap vagy tegnapelőtt hajnalban arra keltem, hogy tiszta geci volt a boxerem de nem emlékszem mit álmodtam


gyakrabban kell faszt verni, akkor nem lesz iylen
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 14 2014 03:31pm
Quote (Rawen @ Jul 14 2014 11:26pm)
tegnap vagy tegnapelőtt hajnalban arra keltem, hogy tiszta geci volt a boxerem de nem emlékszem mit álmodtam


tfw nem emlékszem hogy lett volna valaha olyan, hogy arra kelek hogy gecis bármi az ágyba szóval álmomban elmentem
pedig ~~ 11 évesen már volt és elég korán rá is jöttem mire való/volt sok erotikus álmom már (ofc férfiakkal és 2 nél többel)

ezen pont 1-2 hete gondolkodtam el és már majdnem arra jutottam, hogy valami nem oké velem
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 14 2014 03:32pm
Quote (cowding @ Jul 14 2014 11:31pm)
tfw nem emlékszem hogy lett volna valaha olyan, hogy arra kelek hogy gecis bármi az ágyba szóval álmomban elmentem
pedig ~~ 11 évesen már volt és elég korán rá is jöttem mire való/volt sok erotikus álmom már (ofc férfiakkal és 2 nél többel)

ezen pont 1-2 hete gondolkodtam el és már majdnem arra jutottam, hogy valami nem oké velem


XDDDDDDDDD
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2014 03:35pm
Quote (Floodban @ 14 Jul 2014 23:27)
gyakrabban kell faszt verni, akkor nem lesz iylen


nincs kedvem
néha egy hétig egyáltalán nem verem, máskor meg naponta
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 14 2014 03:37pm
most keltem
vmit el akartunk lopni ilyen értékes dolog muzeumszerüböl viszont nem emlékszem kivel

menekültünk de aztán sarokbaszorítottak minket és megadtam magam
viszont nem vittek be a rendőrségre hanem egy utcába és fejbelőttek
de előtte megköszöntem


anyámnak volt régen ilyen álmoskönyve majd megnézem mit jelent ha megölnek
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 14 2014 03:38pm
Quote (Senee @ Jul 14 2014 11:37pm)
most keltem
vmit el akartunk lopni ilyen értékes dolog muzeumszerüböl viszont nem emlékszem kivel

menekültünk de aztán sarokbaszorítottak minket és megadtam magam
viszont nem vittek be a rendőrségre hanem egy utcába és fejbelőttek
de előtte megköszöntem


anyámnak volt régen ilyen álmoskönyve majd megnézem mit jelent ha megölnek


azt hogy nem lesz elég rating a vállashoz :/
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 14 2014 03:43pm
Quote (cowding @ Jul 14 2014 09:38pm)
azt hogy nem lesz elég rating a vállashoz :/


isten akart üzenni vele lehet h nem agya ide a lotti ötöst
szemét egy alak
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 14 2014 03:43pm
Quote (Senee @ 14 Jul 2014 23:37)
most keltem
vmit el akartunk lopni ilyen értékes dolog muzeumszerüböl viszont nem emlékszem kivel

menekültünk de aztán sarokbaszorítottak minket és megadtam magam
viszont nem vittek be a rendőrségre hanem egy utcába és fejbelőttek
de előtte megköszöntem


anyámnak volt régen ilyen álmoskönyve majd megnézem mit jelent ha megölnek


holnaptól csak hasznos dolgot csinálhatsz hátralevő életedben

fogyj le 70 kilót, válts munkahelyet és logout
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 14 2014 03:49pm
Quote (RRC @ Jul 14 2014 09:43pm)
holnaptól csak hasznos dolgot csinálhatsz hátralevő életedben

fogyj le 70 kilót, válts munkahelyet és logout


:XD
ha 70 kilot fogynék lennék 36

válts munkahelyet meg nem így működik egy csicska érettségivel innen kb mehetnék vmi gyárba szalag mellé 20 ezerrel többért
akkor már inkább ülök, kényelmesen vagyok és nem füttyszóra megyek wcre

logoutot már próbáltam de nem bírom ki


szal jah
ha próbálom se megy hasznosnak lenni
az lenne jó tényleg fejbelőne vki




lol amugy mikor fejbelőttek hátraestem és igy éreztem ahogy vérrel telik meg az arcüregem meg igy nyelem és fulladok még annyi volt bennem, hogy oldalra forduljak
amit már lehet csak a takony miatt éreztem mert hanyatt feküdtem.. aztán utána fel is keltem

tök örülnék fejbelőne vki
nem akar itt vki embertölni?!
elmegyek arra a helyre ahova mondjátok szal nem kell hullát cipelni/előre kiáshattok vhol egy lyukat
itthon mikor elmegyek meg azt mondom, hogy lelépek külföldre szal ha rendőrség érdeklődik anyánál mit tud akkor mondja külföldre ment azóta nem hallottam és akkor a rendőrség se a pusztába a kukoricás közepén kezd el keresni hanem felagya mert nem fog angliába jönni értem (ahol nem is vagyok :XD)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171819202122Next
Add Reply New Topic New Poll