Quote (xGurke @ Jun 19 2014 12:30pm)
megint elpattant valami az agyában és átment mégtardabba
kíváncsi vagyok amúgy, hogy jobban érdekli e a munkája, mint hogy játssza a kemény legényt a fórumon
Nem pattant el semmi
Nem jatszok semmit, te jatszod a nyomi fejed valamiert
Magamat adom
Mostantol ezt fogja kapni tolem mindenki a forumon
Massal lehet, ki tudja miket tervezel meg a nyomorult fejedben, de te ezzel nem tudsz nekem kart okozni
Vicces hogy mes is azt hiszi hogy maskepp fogok viselkedni (vagy igazabol fogalmam sincs mit akar elerni, egyszerubb lenne ha megmondana) ha itt veri a nyalat, fenyegetozik, be akar mocskolni, hazudozni rolam, ahelyett hogy inkabb vallalna amit tett es akkor en vagyok a szar, igen