d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bug Szomorú Története
Prev1171819202127Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 19 2014 04:47am
Quote (xGurke @ Jun 19 2014 12:30pm)
megint elpattant valami az agyában és átment mégtardabba
kíváncsi vagyok amúgy, hogy jobban érdekli e a munkája, mint hogy játssza a kemény legényt a fórumon

Nem pattant el semmi
Nem jatszok semmit, te jatszod a nyomi fejed valamiert
Magamat adom
Mostantol ezt fogja kapni tolem mindenki a forumon
Massal lehet, ki tudja miket tervezel meg a nyomorult fejedben, de te ezzel nem tudsz nekem kart okozni
Vicces hogy mes is azt hiszi hogy maskepp fogok viselkedni (vagy igazabol fogalmam sincs mit akar elerni, egyszerubb lenne ha megmondana) ha itt veri a nyalat, fenyegetozik, be akar mocskolni, hazudozni rolam, ahelyett hogy inkabb vallalna amit tett es akkor en vagyok a szar, igen
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 19 2014 04:55am
Quote (putincykavodka @ Jun 19 2014 11:47am)
Nem pattant el semmi
Nem jatszok semmit, te jatszod a nyomi fejed valamiert
Magamat adom
Mostantol ezt fogja kapni tolem mindenki a forumon
Massal lehet, ki tudja miket tervezel meg a nyomorult fejedben, de te ezzel nem tudsz nekem kart okozni
Vicces hogy mes is azt hiszi hogy maskepp fogok viselkedni (vagy igazabol fogalmam sincs mit akar elerni, egyszerubb lenne ha megmondana) ha itt veri a nyalat, fenyegetozik, be akar mocskolni, hazudozni rolam, ahelyett hogy inkabb vallalna amit tett es akkor en vagyok a szar, igen



na meselj csikano, mi tortent
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 05:22am
Quote (putincykavodka @ Jun 19 2014 10:47am)
Nem pattant el semmi
Nem jatszok semmit, te jatszod a nyomi fejed valamiert
Magamat adom
Mostantol ezt fogja kapni tolem mindenki a forumon
Massal lehet, ki tudja miket tervezel meg a nyomorult fejedben, de te ezzel nem tudsz nekem kart okozni
Vicces hogy mes is azt hiszi hogy maskepp fogok viselkedni (vagy igazabol fogalmam sincs mit akar elerni, egyszerubb lenne ha megmondana) ha itt veri a nyalat, fenyegetozik, be akar mocskolni, hazudozni rolam, ahelyett hogy inkabb vallalna amit tett es akkor en vagyok a szar, igen


mesélj még :)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 19 2014 05:41am
Quote (xGurke @ Jun 19 2014 01:22pm)
mesélj még :)


Ezt ugye ugy kepzelted, hogy bedobsz par fenyegetest en meg osszefosom magam es kussolok? hat nem, szarfaszukam :)
Uzletelj vele hogy mostantol ennyit erdemel tolem a hunsub, postblokker koraban nem nehez, vagyis neked ugy tunik az
Boghetsz nekem akarmennyit, ebben attol meg nem lesz igazad))

Meseljek meg?
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 19 2014 05:48am
Quote (putincykavodka @ 19 Jun 2014 12:41)
Ezt ugye ugy kepzelted, hogy bedobsz par fenyegetest en meg osszefosom magam es kussolok? hat nem, szarfaszukam :)
Uzletelj vele hogy mostantol ennyit erdemel tolem a hunsub, postblokker koraban nem nehez, vagyis neked ugy tunik az
Boghetsz nekem akarmennyit, ebben attol meg nem lesz igazad))

Meseljek meg?


inkább ne
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 19 2014 05:54am
Quote (putincykavodka @ 19 Jun 2014 13:41)
Ezt ugye ugy kepzelted, hogy bedobsz par fenyegetest en meg osszefosom magam es kussolok? hat nem, szarfaszukam :)
Uzletelj vele hogy mostantol ennyit erdemel tolem a hunsub, postblokker koraban nem nehez, vagyis neked ugy tunik az
Boghetsz nekem akarmennyit, ebben attol meg nem lesz igazad))

Meseljek meg?


minket igy kb lesajnalsz
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 06:01am
Quote (putincykavodka @ Jun 19 2014 11:41am)
Ezt ugye ugy kepzelted, hogy bedobsz par fenyegetest en meg osszefosom magam es kussolok? hat nem, szarfaszukam :)
Uzletelj vele hogy mostantol ennyit erdemel tolem a hunsub, postblokker koraban nem nehez, vagyis neked ugy tunik az
Boghetsz nekem akarmennyit, ebben attol meg nem lesz igazad))

Meseljek meg?


és ezt te most úgy éled meg, hogy de kibasztál velem vagy wat?
le se szarlak, nem tudom most miért sírsz

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 06:01am
imádom, hogy az összes ilyen nyomorult engem tekint főellenségének, akinek éjjel nappal sírhat :zzz:
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 19 2014 06:05am
Quote (xGurke @ Jun 19 2014 02:01pm)
imádom, hogy az összes ilyen nyomorult engem tekint főellenségének, akinek éjjel nappal sírhat :zzz:


Gurke a raidboss))
Amugyigen, ezt pont ugy elem meg
Gyoztem, rendes toled h igy elismered
Nyomorek pedig tovabbra is te vagy
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 06:06am
Quote (putincykavodka @ Jun 19 2014 12:05pm)
Gurke a raidboss))
Amugyigen, ezt pont ugy elem meg
Gyoztem, rendes toled h igy elismered
Nyomorek pedig tovabbra is te vagy


úr isten :D
inkább fenyegess meg megint, hogy elvágod a torkomat vagy írogassa öcsémnek, hogy le akarod szopni
ezekben már úgyis tapasztalt vagy nagyon
bár szerencsére megvannak a régi logok is, amiket viszont nem itt írogattál, hanem facen a drágalátos ritzinger balázs neveddel :~)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171819202127Next
Add Reply New Topic New Poll