d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-nyaralas > Igen Igen
Prev1171819202192Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 13 2014 04:36am
Quote (xGurke @ Jun 13 2014 11:34am)
>2014
>ricit nem blockolni

1 hónapja már nagyobb rákot terjesztett, mint senee meg vanek együtt. gondolom azóta csak áttétes lett


rl nem tudod blokkolni, nekem csak ez a problemam :~)
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 13 2014 04:37am
Quote (xGurke @ Jun 13 2014 11:36am)
http://i.imgur.com/G5OvYjk.jpg

k


azért mert másképp van megírva, mint a tiéd, attól még tökéletesen működik
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 13 2014 04:39am
Quote (Rawen @ Jun 13 2014 11:35am)
mesh senkit nem blockol mert ő "szeret a retardáltakkal beszélgetni"


levolt blockolva mindenki basszátok meg a kurva életbe, csak 3 hét óta nem működik mert letiltja a chrome, hányszor írjam még le. nagyon értetlenek vagytok komolyan
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 13 2014 04:39am
Quote (jarabekg @ Jun 13 2014 10:36am)
rl nem tudod blokkolni, nekem csak ez a problemam :~)


ja mert rici arról híres hogy élőben is ilyen
1x-2x volt ott subtalin amikor én is, ült a sarkoban és nézelődött meg a telefonját basztatta
egyedül amikor blahán voltunk, akkor vagy be volt baszva vagy keménynek hitte magát és nem akart felállni, hogy le tudjak menni hugyozni, nem tudom
székestül felborítottam, aztán megint lenyugodott
csak tudni kell vele bánni
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 13 2014 04:39am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 13 Jun 2014 12:39)
levolt blockolva mindenki basszátok meg a kurva életbe, csak 3 hét óta nem működik mert letiltja a chrome, hányszor írjam még le. nagyon értetlenek vagytok komolyan


a kurva életbe
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 13 2014 04:40am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 13 2014 12:30pm)
amugy csak összehasonlításképpen:





ergo nem haterkedésből írtam


ezzel szemben:













6 post úgy hogy hozzá se lett közbe szólva a gyerekhez kb lel, legalábbis általam


Ertm
Akkor en is csak vicceltem, mikor ezeket irtam
Remelem igy mar oke)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 13 2014 04:40am
ja meg ptdk fenyítette egész este
ha azt akarjátok, hogy rici kussba legyen, akkor hívjátok el ptdk-t
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 13 2014 04:41am
Quote (xGurke @ Jun 13 2014 12:39pm)
ja mert rici arról híres hogy élőben is ilyen
1x-2x volt ott subtalin amikor én is, ült a sarkoban és nézelődött meg a telefonját basztatta
egyedül amikor blahán voltunk, akkor vagy be volt baszva vagy keménynek hitte magát és nem akart felállni, hogy le tudjak menni hugyozni, nem tudom
székestül felborítottam, aztán megint lenyugodott
csak tudni kell vele bánni


Ilyen meg biztos nem volt.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 13 2014 04:42am
Quote (TuskesVanek @ 13 Jun 2014 12:37)
azért mert másképp van megírva, mint a tiéd, attól még tökéletesen működik


biztos azert valaszolgatsz epp a postjara



/e inb4 JAJ EPP CSAK LEVETTEM A BLOCKLISTROL 2 PERCRE, HOGY TUDJAK ROHOGNI, HOGY VERGODIK

This post was edited by bajcli on Jun 13 2014 04:43am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 13 2014 04:42am
Quote (xGurke @ 13 Jun 2014 12:39)
ja mert rici arról híres hogy élőben is ilyen
1x-2x volt ott subtalin amikor én is, ült a sarkoban és nézelődött meg a telefonját basztatta
egyedül amikor blahán voltunk, akkor vagy be volt baszva vagy keménynek hitte magát és nem akart felállni, hogy le tudjak menni hugyozni, nem tudom
székestül felborítottam, aztán megint lenyugodott
csak tudni kell vele bánni


de akkor egyáltalán mégis minek megy oda, nem csinál semmit meg még azt is tudja, hogy utálják az emberek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171819202192Next
Add Reply New Topic New Poll