Quote (jarabekg @ Jun 13 2014 10:36am)
rl nem tudod blokkolni, nekem csak ez a problemam :~)
ja mert rici arról híres hogy élőben is ilyen
1x-2x volt ott subtalin amikor én is, ült a sarkoban és nézelődött meg a telefonját basztatta
egyedül amikor blahán voltunk, akkor vagy be volt baszva vagy keménynek hitte magát és nem akart felállni, hogy le tudjak menni hugyozni, nem tudom
székestül felborítottam, aztán megint lenyugodott
csak tudni kell vele bánni