d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Takarodjon-e > A Vanekgeci
Prev1171819202130Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2014 06:26am
Quote (Vismajor @ Jun 6 2014 01:17pm)
Sajnks en az elmult ev, honapok tendenciaibol nem azt olvasom ki hogy a nyomorekok takarodnanak el


peldaul te is itt vagy meg
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 6 2014 06:26am
Quote (Anarkin @ Jun 6 2014 01:21pm)
pontosan ugyanúgy van kezelve a forum, mintha lenne egy dedikált magyar mod


tényleg?

nekem az első flamere ment egy tizes, a díszes társaság meg napi 20 nyomorék után sem kap

a másik meg az, hogy a gordonbajnai bevallottan cpt_ghost multija, akit azért suspendeltek, mert folyamatosan vergődik, hogy lehet, hogy nincs kibannolva? ha nincs is magyar mod, egy trusted vagy hasonló embert csak megkeresnek a report alapján, hogy mit tud az esetről. akkor viszont ti falaztok az ilyeneknek, nem? :D

azért ezt te se gondoltad komolyan :D

This post was edited by TuskesVanek on Jun 6 2014 06:43am
Member
Posts: 140
Joined: Jun 3 2014
Gold: 0.00
Jun 6 2014 06:27am
Quote (TuskesVanek @ Jun 6 2014 02:26pm)
tényleg?

nekem az első flamere ment egy tizes, a díszes társaság meg napi 20 nyomorék után sem kap

azért ezt te se gondoltad komolyan :D


van meg remenye ennek az oldalnak
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 6 2014 06:27am
Quote (jarabekg @ Jun 6 2014 01:26pm)
peldaul te is itt vagy meg


Gondolkoztam hogy kiterek arra h ellenben a jara meg rici fele fogyatekosok bezzeg itt maradtak
De gondoltam minek keressem foloslegesen a konfliktust, erre posztolsz
Ez a kulonbseg kozted es koztem
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 6 2014 06:28am
Quote (TuskesVanek @ Jun 6 2014 12:49pm)
az a baj, hogy te 30 évesen nem vagy tisztában a vergődés szó fogalmával

igen, feljárok ide, és postolgatok ide-oda, amíg valamelyik hozzád hasonló csökkent értelmi szintű kockagyerek belém nem köt, aztán visszaírok a hozzád hasonló csökkent értelmi szintű kockagyereknek, hogy foglalkozzon a saját dolgával, és innentől a hozzád hasonló csökkent értelmi szintű kockagyerekek szerint én vergődök

nem is az uborka meg a multi, aki egész nap ide okádik, hogy "takadord, miért nem mész már el dsfndofjndfdf"

nem, barátom, nyilván ez a vergődés, amit én csinálok :D

komolyan mondom, csoda hogy életben vagy, ennyi ésszel

és ezt nekem kell elmagyaráznom elvileg felnőtt embereknek, hogy tolerálják már a másikat, vagy legalábbis ne szóljanak be neki minden egyes alkalommal, vagy ha nem megy, akkor húzzon el privát chatelni, mert ez itt nem a te fórumod, nem az uborka fóruma, és ugyanannyi jogom van itt lenni, mint neked kispofa.

igen, nyilván ez a vergődés, amit én csinálok :D


ezt betenném újra, mert még mindig sok a blank post, ezek szerint elsőre nem fogták fel

és ezt is:

Quote (TuskesVanek @ Jun 6 2014 12:40pm)
valaki világosítsa már fel az alábbi usereket, hogy blokkolva vannak, ezért hiába vergődnek itt egész nap

xgurke
gordonbajnai (cpt_ghost multija)
rawen
bemyangel
jarabekg

köszönöm :)


This post was edited by TuskesVanek on Jun 6 2014 06:29am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 6 2014 06:29am
Quote (Vismajor @ Jun 6 2014 01:27pm)
Gondolkoztam hogy kiterek arra h ellenben a jara meg rici fele fogyatekosok bezzeg itt maradtak
De gondoltam minek keressem foloslegesen a konfliktust, erre posztolsz
Ez a kulonbseg kozted es koztem


a kulonbsegek koztunk ott kezdodnek, hogy neked mar papirt is adtak arrol, hogy fogyatekos vagy
Member
Posts: 140
Joined: Jun 3 2014
Gold: 0.00
Jun 6 2014 06:33am
Quote (TuskesVanek @ Jun 6 2014 02:28pm)
ezt betenném újra, mert még mindig sok a blank post, ezek szerint elsőre nem fogták fel

és ezt is:


röhögök, hogy te mennyire buta vagy, édes istenem :D
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 6 2014 06:34am
nem látom a 187. posztot
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2014 06:35am
Quote (GordonBajnai @ Jun 6 2014 12:33pm)
röhögök, hogy te mennyire buta vagy, édes istenem :D


hu de jol odamondtad neki jo laza vagy nem semmi :D
Member
Posts: 140
Joined: Jun 3 2014
Gold: 0.00
Jun 6 2014 06:44am
Quote (Senee @ Jun 6 2014 02:35pm)
hu de jol odamondtad neki jo laza vagy nem semmi :D


jol mondod teso
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171819202130Next
Add Reply New Topic New Poll