d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev1171819202139Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 24 2014 06:31am
Quote (josheide @ 24 May 2014 12:11)
Az elet rovid es nem hiszem, hogy olyanokkal kene toltenem 6 orat belole akik nem kepesek az alapveto tiszteletet megadni az embernek.


Okos enged, megengedem hogy picsogjatok ahogy akartok.
Az alapvető tiszteletről meg ne te akarj magyarázni, ty.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 24 2014 06:42am
Quote (Smat @ May 24 2014 01:31pm)
Okos enged, megengedem hogy picsogjatok ahogy akartok.
Az alapvető tiszteletről meg ne te akarj magyarázni, ty.


tényleg teljesen képtelen vagy rá
dol with et
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
May 24 2014 07:02am
most jöttem rá, hogy az accom szülinapján lesz reset :)
Jó poén lenne a poén kedvéért megint játszani egy kicsit, de nem hiszem, hogy emiatt szabit veszek ki.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2014 07:02am
nekem off
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 24 2014 07:45am
en lehet jonnek, de ezt majd csak kedden tudom megmondani

Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 24 2014 08:25am
Még 3 nap :) The Cast:

Team1

GoreKnight9: Pala
SleepingDragon: Sorc (light)
Sanyika: Barb
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Ghostmasterq
Moonflow
+
Vismajor - JoshTomival szeretne walkolni :)

Team 2

GeneralTT - blizzsorc
Smat: Pala
DirtyDirty: firesorc
dunaicapa: Pala
ToldiSenior: Necro
Yvorii: Barb - jelen állás szerint :)

MÉG EGY pala és egy Java jól jönne a team2-be!!! Akkor tudnánk Überezni is akár :) !!!

Komoly kérdés: van-e még egyvalaki a team1-ben, aki hajlandó lenne játszani a team2-ben, hogy a "múltkori team" együtt játszhasson? Úgy látom, mindenki Josh-sal meg Anamy-val akar játszani :( ...

This post was edited by ToldiSenior on May 24 2014 08:26am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 24 2014 08:28am
Quote (Smat @ 24 May 2014 14:31)
Okos enged, megengedem hogy picsogjatok ahogy akartok.
Az alapvető tiszteletről meg ne te akarj magyarázni, ty.


lel
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 24 2014 08:43am
Quote (Rawen @ 24 May 2014 14:28)
lel


rekt
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 24 2014 09:11am
dasdas
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 25 2014 03:15pm
Még 2 nap :) Kérem figyeljük a privát postafiókunkat, lassan küldöm az infókat...

The Cast:

Team1

GoreKnight9: Pala
SleepingDragon: Sorc (light)
Sanyika: Barb
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Ghostmasterq
Moonflow
+
Vismajor - JoshTomival szeretne walkolni :)

Team 2

GeneralTT - blizzsorc
Smat: Pala
DirtyDirty: firesorc
dunaicapa: Pala
ToldiSenior: Necro
Yvorii: Barb - jelen állás szerint :)

MÉG EGY pala és egy Java jól jönne a team2-be!!! Akkor tudnánk Überezni is akár :) !!!

Komoly kérdés: van-e még egyvalaki a team1-ben, aki hajlandó lenne játszani a team2-ben, hogy a "múltkori team" együtt játszhasson? Úgy látom, mindenki Josh-sal meg Anamy-val akar játszani :( ...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171819202139Next
Add Reply New Topic New Poll