d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev11718192021237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 19 2014 12:15pm
Quote (josheide @ 19 Jan 2014 19:06)
Majusban vegzek, most jelentkezek a CEU-ra meg munkakra, aztan majd meglatjuk mi lesz kb. aprilisban.

CEU egy ev lenne, utana meg meg el kene mennem phdzni is... sose lesz ennek vege :D


ja ez ilyen osztatlan 5 éves, hogy phdre mehetsz utána?

eléggé bánom hogy kihagytam 3-4 évet, még csak most nyáron abszolválok elvileg, de arról is lebeszéltek* hogy megcsináljam a záróvizsgámat / szakdogámat a 6. félévben, szóval max év végére kapok diplomát és akkor kezdhetem a következő 2 évet msc-n..

*1-2 hete így beültem a TO-s nénihez, hogy "én most beszélgetni jöttem" :D
panaszkodtam h dno what to do, erre megerősített abban hogy nem akarok szar jegyeket kapni csak azért hogy meglegyen 6 félév alatt, utána már úgyse számít "félévnek", ha megvannak a tantárgyak

amúgy tök durva mert mondtam neki hogy ilyen random ~3-assal lehet elbasznám az msc-s felvételimet, erre azt mondja, hogy áh, azzal is lazán felvennének, annyira nem jut el odáig senki :D meg hogy lojálisak a "belsősökhöz" (eltesek) felvételinél, érdekes..
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 19 2014 12:15pm
A Fecóra kell szavazni. Utána meg skandáljuk hogy Gyurcsány takarodj!!!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 19 2014 12:20pm
Quote (Anarkin @ 19 Jan 2014 19:15)
ja ez ilyen osztatlan 5 éves, hogy phdre mehetsz utána?

eléggé bánom hogy kihagytam 3-4 évet, még csak most nyáron abszolválok elvileg, de arról is lebeszéltek* hogy megcsináljam a záróvizsgámat / szakdogámat a 6. félévben, szóval max év végére kapok diplomát és akkor kezdhetem a következő 2 évet msc-n..

*1-2 hete így beültem a TO-s nénihez, hogy "én most beszélgetni jöttem" :D
panaszkodtam h dno what to do, erre megerősített abban hogy nem akarok szar jegyeket kapni csak azért hogy meglegyen 6 félév alatt, utána már úgyse számít "félévnek", ha megvannak a tantárgyak

amúgy tök durva mert mondtam neki hogy ilyen random ~3-assal lehet elbasznám az msc-s felvételimet, erre azt mondja, hogy áh, azzal is lazán felvennének, annyira nem jut el odáig senki :D meg hogy lojálisak a "belsősökhöz" (eltesek) felvételinél, érdekes..


4 eves alap, utana elmehetek 1 eves mesterre vagy kozvetlenul phdre ha mar az alapkepzes soran kutattal meg tokeletes az atlagod (nekem ilyenre nem volt idom).

Na de maradjunk a valasztasoknal mert meg mindig az az izgalmasabb tema. Amugy bazur eleg jol kifejtett sokmindent amit mondani szerettem volna itt arrol, hogy miert is kene szavazni, meg miert erdekes a Fidesz - MSZP korrupcios osszehasonlitas.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 19 2014 12:23pm
Quote (jarabekg @ Jan 19 2014 06:57pm)
nem értem mit nem értesz azon, hogy a borzasztó sötét embereknek nincs rálátásuk a politika történéseire, és nem tudnak racionális döntést hozni


de az o eletuk is fugg tole
hagy dontsenek mar a sajat sorsukrol
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 19 2014 12:24pm
Quote (Taszilo.^ @ Jan 19 2014 07:23pm)
de az o eletuk is fugg tole
hagy dontsenek mar a sajat sorsukrol


nem csak a sajat sorsukrol dontenek, hanem mindenkiéről
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jan 19 2014 12:25pm
Quote (jarabekg @ Jan 19 2014 07:24pm)
nem csak a sajat sorsukrol dontenek, hanem mindenkiéről


mindenki egyert egy mindenkiert!
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 19 2014 12:25pm
Quote (jarabekg @ 19 Jan 2014 20:24)
nem csak a sajat sorsukrol dontenek, hanem mindenkiéről


attol neked még közöd nincs hozzá, hogy ö kire és miért szavaz
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 19 2014 12:26pm
Quote (jarabekg @ 19 Jan 2014 18:57)
nem értem mit nem értesz azon, hogy a borzasztó sötét embereknek nincs rálátásuk a politika történéseire, és nem tudnak racionális döntést hozni


miért csak a sötét embereknek ne lenne rálátásuk?

én pont semmit nem tudok az egészről, és nem is akarok

inb4 nincs ellentmondás a postomban :-/
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 19 2014 12:30pm
Quote (Anarkin @ Jan 19 2014 07:26pm)
miért csak a sötét embereknek ne lenne rálátásuk?

én pont semmit nem tudok az egészről, és nem is akarok

inb4 nincs ellentmondás a postomban :-/


nincs ellentmondás a posztodban
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 19 2014 12:30pm
Quote (Anarkin @ Jan 19 2014 06:26pm)
miért csak a sötét embereknek ne lenne rálátásuk?

én pont semmit nem tudok az egészről, és nem is akarok

inb4 nincs ellentmondás a postomban :-/


ez is egy vélemény, ha meg tudod indokolni
és számomra pl értékesebb, mint a JOBBIKRA SZAVAZOK, MERT RASSZISTA VAGYOK LÓL XD
Go Back To Magyar Topic List
Prev11718192021237Next
Add Reply New Topic New Poll