Quote (josheide @ 19 Jan 2014 19:06)
Majusban vegzek, most jelentkezek a CEU-ra meg munkakra, aztan majd meglatjuk mi lesz kb. aprilisban.
CEU egy ev lenne, utana meg meg el kene mennem phdzni is... sose lesz ennek vege

ja ez ilyen osztatlan 5 éves, hogy phdre mehetsz utána?
eléggé bánom hogy kihagytam 3-4 évet, még csak most nyáron abszolválok elvileg, de arról is lebeszéltek* hogy megcsináljam a záróvizsgámat / szakdogámat a 6. félévben, szóval max év végére kapok diplomát és akkor kezdhetem a következő 2 évet msc-n..
*1-2 hete így beültem a TO-s nénihez, hogy "én most beszélgetni jöttem"

panaszkodtam h dno what to do, erre megerősített abban hogy nem akarok szar jegyeket kapni csak azért hogy meglegyen 6 félév alatt, utána már úgyse számít "félévnek", ha megvannak a tantárgyak
amúgy tök durva mert mondtam neki hogy ilyen random ~3-assal lehet elbasznám az msc-s felvételimet, erre azt mondja, hogy áh, azzal is lazán felvennének, annyira nem jut el odáig senki

meg hogy lojálisak a "belsősökhöz" (eltesek) felvételinél, érdekes..