d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Pikirt Humori Jari - Vismajor
Prev1171819202126Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2014 01:10pm
Quote (daneeka10 @ Jan 14 2014 08:06pm)
en arra a jelenetre lennek kivancsi amikor visnek el kellett magyaraznia a csajanak hogy miert vis major a neve a facebookon es ez miert nem kurvara gaz


ez csak szerinted kurva gáz
inb4
nyitsz topikot
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 14 2014 01:11pm
Quote (Vismajor @ Jan 14 2014 07:10pm)
ez csak szerinted kurva gáz
inb4
nyitsz topikot


én multkor ugy irtam alá egy papirt h senee
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 14 2014 01:14pm
Quote (Vismajor @ 14 Jan 2014 20:10)
ez csak szerinted kurva gáz


nem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2014 01:15pm
Quote (Rawen @ Jan 14 2014 08:14pm)
nem


jó, akkor kurva gáz
6 éve mikor regisztráltam azt se tudtam mi az a fb és mire való
aztán lett 123123123 friendsem, és akkor írjam át
not
nah átírtam, mert ha gáz az gáz, én meg leszarom

This post was edited by Vismajor on Jan 14 2014 01:18pm
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 14 2014 01:16pm
Quote (Vismajor @ 14 Jan 2014 20:15)
jó, akkor kurva gáz
6 éve mikor regisztráltam azt se tudtam mi az a fb és mire való
aztán lett 123123123 friendsem, és akkor írjam át
not


de miez amugy? vagy miért ezzel regeltél?

és miért ne írhatnád át?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 14 2014 01:18pm
Quote (Inakwo @ Jan 14 2014 07:16pm)
de miez amugy? vagy miért ezzel regeltél?

és miért ne írhatnád át?


barátai nem tudnák kicsoda

szégyelli a nevét hogy józsi

azért ez a neve mert épp vis major helyzet volt 2002be az árviz miatt és nem tudta mi az de jol hangzott
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 14 2014 01:18pm
én azt hittem Vis Majornak hívják
csodálkoztam is
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2014 01:19pm
Quote (Inakwo @ Jan 14 2014 08:16pm)
de miez amugy? vagy miért ezzel regeltél?

és miért ne írhatnád át?


Gondolom mert sokan így ismernek, és azt se fogják tudni, kijezazemberafacebookomon
De mindegy, megkérdeztem, azt mondta fontosember h az igazi név igazából jobb, szal átírtam, mert nekem /care, ott maradt a becenév is, amiről felismernek
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 14 2014 01:19pm
Quote (xGurke @ Jan 14 2014 09:18pm)
én azt hittem Vis Majornak hívják
csodálkoztam is


Wat :d
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Jan 14 2014 01:20pm
Quote (Vismajor @ 14 Jan 2014 20:15)
jó, akkor kurva gáz
6 éve mikor regisztráltam azt se tudtam mi az a fb és mire való
aztán lett 123123123 friendsem, és akkor írjam át
not


Ismerősök
· 208 (5 közös)

pls!

csajodnak jól állt a vörös
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171819202126Next
Add Reply New Topic New Poll