Quote (Inakwo @ Jan 14 2014 08:16pm)
de miez amugy? vagy miért ezzel regeltél?
és miért ne írhatnád át?
Gondolom mert sokan így ismernek, és azt se fogják tudni, kijezazemberafacebookomon
De mindegy, megkérdeztem, azt mondta fontosember h az igazi név igazából jobb, szal átírtam, mert nekem /care, ott maradt a becenév is, amiről felismernek