d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Topic > Seneenek
Prev1171819
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 6 2014 04:05pm
latom nelkulem is ment a vergodes szepen, jolvan sracok
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 7 2014 11:16am
Quote (cowding @ Jan 6 2014 10:20pm)
engem meg szinte senki nam baszogatott mert nem voltam retardált
csak syl
kurvo syl

3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Rehmos, cowding, bodomgergo

:hello:
mikor leszel admin?


Xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 7 2014 11:24am
Quote (ScorpionLord @ Jan 6 2014 03:52pm)
Done.
Kár volt. :)
Annak ellenére, hogy keveset postolok sub-ra, sokat szoktam olvasgatni erre fele és a kedves Seene úr/hölgy (?) kezd egyre inkább emlékeztetni engem Benkő Dániel művészúrra, minél kevesebbet láttam őt, vagy hallottam róla annál jobb volt.
Nekem is már csak 2 évem van hárta a 30-ig, de kicsit se értem sem a miért-et, sem pedig azt, hogy mire jó neki ez az egész ,,viselkedés".
Bocs Seene.


gurulnak a tankok?
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jan 7 2014 11:52am
Quote (TrollBoss @ 7 Jan 2014 18:24)
gurulnak a tankok?


Lassan, apránként ahogy van rá lehetőségem. Bár már jóideje nem köt le.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171819
Add Reply New Topic New Poll