Done.
Kár volt.

Annak ellenére, hogy keveset postolok sub-ra, sokat szoktam olvasgatni erre fele és a kedves Seene úr/hölgy (?) kezd egyre inkább emlékeztetni engem Benkő Dániel művészúrra, minél kevesebbet láttam őt, vagy hallottam róla annál jobb volt.
Nekem is már csak 2 évem van hárta a 30-ig, de kicsit se értem sem a miért-et, sem pedig azt, hogy mire jó neki ez az egész ,,viselkedés".
Bocs Seene.