Quote (lacketto @ 8 Jul 2013 20:08)
a 185-ös felbassza az agyamat. Mindig a végén halok meg, és elég érdekes dolgokat produkál ez a szar. Itt már goro meg kintaro is shao kahn módban tolja, és ha gorot felütöm, amikor a földre ugrik, akkor még befajezi a támadását ^^
Kintarot pedig lehetetlen ugorva megrúgni, mert gyakorlatilag 100%-os hatásfokkal védi le.
A belépők is jók, mert a karakterváltás úgy kezdődik, hogy random melyik oldalon lép be, és ha rossz irányba ugrassz, akkor -25% hpval kezded a menetet...
This post was edited by CyberPunk666 on Jul 9 2013 05:11am