d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mortal Kombat Topic
Prev1171819202125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 8 2013 04:58pm
noob saibot
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 8 2013 04:59pm
Quote (NerfHydraDPS @ 8 Jul 2013 22:58)
noob saibot


Bajcsy Zsilinszky már megkapta az fgt.
Akarsz amúgy játszani? Pmeld el a steamedet ha igen.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 8 2013 05:01pm
Quote (Smat @ 9 Jul 2013 00:53)
Te lófaszt kapsz nem fgt, a haverod se kap mert ti ilyen origi szarral játszotok és nem tudlak elpicsázni leszedni meg nem szeded le mert tudod hogy földbe döngölnélek. :(((((((((((((((((


jó hát én csak itt izélek hogy megy a game, közbe egy 3-as kombót nem tudtam még bepötyögni beginneren
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 8 2013 05:02pm
Quote (Smat @ 8 Jul 2013 23:59)
Bajcsy Zsilinszky már megkapta az fgt.
Akarsz amúgy játszani? Pmeld el a steamedet ha igen.


holnap tolhatjuk, már 1-2 napja nem játszottam mondjuk

-> mortalkombatozniakarokgeci a nevem

csináltam külön steamet, nem kell pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 8 2013 05:13pm
Quote (NerfHydraDPS @ Jul 8 2013 11:02pm)
holnap tolhatjuk, már 1-2 napja nem játszottam mondjuk

-> mortalkombatozniakarokgeci a nevem

csináltam külön steamet, nem kell pm


meglepődtem volna, ha bármi értelmes
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jul 8 2013 05:14pm
Quote (Senee @ 9 Jul 2013 00:13)
meglepődtem volna, ha bármi értelmes


ty
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 9 2013 05:09am
Quote (lacketto @ 8 Jul 2013 20:08)


a 185-ös felbassza az agyamat. Mindig a végén halok meg, és elég érdekes dolgokat produkál ez a szar. Itt már goro meg kintaro is shao kahn módban tolja, és ha gorot felütöm, amikor a földre ugrik, akkor még befajezi a támadását ^^

Kintarot pedig lehetetlen ugorva megrúgni, mert gyakorlatilag 100%-os hatásfokkal védi le.

A belépők is jók, mert a karakterváltás úgy kezdődik, hogy random melyik oldalon lép be, és ha rossz irányba ugrassz, akkor -25% hpval kezded a menetet...

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 9 2013 05:11am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 9 2013 05:40am
Quote (NerfHydraDPS @ 8 Jul 2013 23:58)
noob saibot


az király én is szeretem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 9 2013 08:02am
gamepadom szomorú története...


gyk: lentről felfele kell olvasni az üzeneteket.






This post was edited by CyberPunk666 on Jul 9 2013 08:12am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jul 9 2013 08:07am
Quote (CyberPunk666 @ 9 Jul 2013 16:02)
gamepadom szomorú története...


gyk: lentről felfele kell olvasni az üzeneteket.


http://4.ii.gl/fuSVFO.png
http://2.ii.gl/kD5-.png
http://1.ii.gl/eJfMEa.png


Fejbeverdesnem az ilyet egy lapattal

/E marmint cp666ot!

This post was edited by bajcli on Jul 9 2013 08:08am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1171819202125Next
Add Reply New Topic New Poll