d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Don't Starve
Prev11718192021Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 12 2013 10:16am
Quote (putincykavodka @ Nov 12 2013 03:50pm)
Sokan megvettek mostanaban most lett kesz a game eddig havonta updateltek innentol mar csak dlck lesznek. 7 euro most akciosan, fahrinak is megeri xd lel. Ezert irok is hozza egy tfw mfw ohmyfuckgod >rdsfwv guild-ot noob-oknak.
Eloszor ne is ezt olvasd el, hanem csak jatsz vele par ingame napot, az alapokhoz, hogy kell tuzet gyujtani, vagy csak olvasgasd ezt a topikot,  aztan ugyis lehalsz 5 nap utan es kezd ujra. ,kosz teso etc. Ha jarabek gergonak hivnak, vagy csak siman noobnak erzed magad, akkor word menuben lehet optimalizalni a vilagot, rovidebb ejszaka tobb kaja etc
Ha tisztaban vagy az alapokkal  akkor new game es go: gyujts kajat es maszkalj a mapon addig, amig aranyat nem talalsz, kozben este gyujts tuzet, szedd a bogyokat, repakat, gallyakat, fat. Ha mocsarat talalsz oda ne menj meg, a jatek elejen eleg veszelyes. Ha 5. napig nem talalsz aranyat, akkor baj van, ha igen, akkor lehetoleg olyan helyen + ut mellett, ahol vannak nyuluregek, legalabb 5-10 db epits science machinet, alchemy enginet. Ebbol mar tudsz epiteni speart meg logsuitot, hatizsakot. Kezdj el gyujteni sok twiget es megtobb grasst ebbol csinalj csapdakat a nyulaknak. Nem kell ala repat rakni, hogy belecsald csak siman rakd ra az uregre, vagy reggel mikor jon ki, vagy este mikor visszabujikol az uregbe ugyis belemegy, egy ureghez rakhatsz tobbet is. Az elo nyul nem romlik meg, mint a tobbi kaja, csinalhatsz ladakat es abba rakhatod el az elo nyulat telre, vagy kesobbre. Btw telen a nyulak is ujrateremnek, de a bogyo, grass, twig
nem.

Ha ezzel megvagy craftolj egy hammert, es keress pig housekat hammerrel bonts szet legalabb 7et, es szedd fel ami kiesett belole, go haza, epits 3 pighazat kicsit tavolabb a bazisodtol de ne tul messze, go oda ha a kutyak jonnek, a pigek megvedenek toluk, meg treeguardot is megolik etc, lehet nekik hust adni, akkor kovetnek egy darabig megverik aki megtamad segitenek fatvagni etc. Egyik pigfarokbol csinalj football sityakot, ez az egyetlen helm a gameben ami armort ad. Ha ezekkel megvagy csinalj legalabb 5 db drying racksot. Szenet felgyujtott fakat kivagva tudsz szerezni hozza. Arra rarakod a nyulhust akkor megszarad es szaritott formaban sokkal tobb hpt ad, mint megsutve (protip: amig nem veszed le a hust, addig nem kezd el romlani). Ha megvannak a drying racksok, go meheket gyujteni. Bee boxhoz be kell fogni meheket haloval,  megolni a mehkaptart (ebben pigek hasznosak), meg egy kis fa. Ebbol se art 5-6 db. Hogy a mehek termeljenek kell melle viragokat ultetni, lepket haloval befogsz majd plant it= virag. Beeboxok megvannak, akkor crock pot, aztan wikibol jo recepteket lehet nezni hozza :s azert kellett a bee box eloszor, mert mezbol lehet a legjobb kajakat kraftolni. Ha jon a tel heatstone legyen nalad meg rabbithat amit akkor cserelj csak le football sisakra ha fajt van. Ha ezekkel megvagy akkor nagyjabol akarmeddig el tudsz elni, csinalhatsz akarmit, kiprobalhatod a tobbi craftolhato cuccot farmokat akarmit, lemehetsz barlangba ruinsba etc. Ha valamit csapagycsapagy modon mondtam el kerdezz. + dont starve wiki imo jobb baratod mint mesh vagy a google, de az elobbinel biztosan.


ezt most kajak leirtad vagy copy&paste
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 12 2013 10:18am
Quote (cowding @ Nov 12 2013 05:16pm)
ezt most kajak leirtad vagy copy&paste


leirta :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 12 2013 10:23am
Quote (lacketto @ Nov 12 2013 06:18pm)
leirta :D


nagyon gondolkodom, hogy elolvassam a tonhalas szendvics mellé vagy nem
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 12 2013 10:27am
Quote (cowding @ Nov 12 2013 05:23pm)
nagyon gondolkodom, hogy elolvassam a tonhalas szendvics mellé vagy nem


hú de ennék egy olyat keci
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 12 2013 12:53pm
bazdmeg meghaltam a gombáktól, mert nem néztem, hogy viszi le a hpt xd

pedig már hetedik nap és volt csomó mindenem fuckkk
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 12 2013 01:09pm
Quote (RRC @ Nov 12 2013 07:53pm)
bazdmeg meghaltam a gombáktól, mert nem néztem, hogy viszi le a hpt xd

pedig már hetedik nap és volt csomó mindenem fuckkk


ma meghaltam ilyen 30 nap körül.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 12 2013 02:35pm
Quote (RRC @ Nov 12 2013 08:53pm)
bazdmeg meghaltam a gombáktól, mert nem néztem, hogy viszi le a hpt xd

pedig már hetedik nap és volt csomó mindenem fuckkk


Quote (lacketto @ Nov 12 2013 09:09pm)
ma meghaltam ilyen 30 nap körül.


tanárnővel éppen találtam valami tüskés elefántot és készülök wikin megnézni h az mi a fasz
valami nyomokat követtem

aha koalefant
hát ennek nem megyek neki most

This post was edited by cowding on Nov 12 2013 02:39pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 12 2013 02:53pm
gfgafhdhsdfg a kurva tentaclek
pedig már volt minden szarom csak egy helyet kerestem letelepedni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 12 2013 03:40pm
megromlik a kaja wtf
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 12 2013 03:53pm
fukken gombák
Go Back To Magyar Topic List
Prev11718192021Next
Add Reply New Topic New Poll